Ako používať humor v komunikácii

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Koko Comedy

Cena: 20,00 € s DPH

Počet lekcií:
16
Celková dĺžka videí:
42 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Nudní rečníci nútia každý deň miliónov poslucháčov pochybovať o hodnote života. Zástupy nudných príspevkov umierajú pomalou smrťou v hlbinách sociálnych sietí. Tisíce ľudí denne stratia svoj kredit, keď sa pokúsia o upotený vtip. Tento kurz to chce meniť.

V kurze si osvojíte

Efektívna komunikácia

Cieľom nie je, aby ste sa stali stredom každého večierku ako Vladimír Menšík v silvestrovskom zostrihu, ale aby si vás ostatní pamätali. A to ako niekoho, vďaka komu sa cítia lepšie. Ako niekoho, kto ich deň robí lepším, kto im zdvihne náladu a dodáva energiu. Inak hrozí, že na vás budú mať skoro rovnako intenzívnu spomienku ako na to, čo obedovali minulý utorok.

Vtipnosť a správne odhadnutý humor je jedným z najdôležitejších prvkov, vďaka ktorým sa vaše zdelenie môže stať zapamätateľným, pútavým a zdieľanejším. Na druhú stranu pokusy byť vtipný za každú cenu môžu viesť skôr k trápnosti. Aj vtip musí mať nejaký vtip.

V tomto kurze vám Kateřina Hašková a Lucie Macháčková z dua Koko Comedy vysvetlia, ako hľadať ten zlatý stred. Uvidíte, že humor a jeho tvorba majú svoje zásady - že nie je nutné sa narodiť ako komik, aby ste boli schopní do svojej komunikácie vniesť viac vtipnosti a odľahčenia; že existujú osvedčené „návody", ako sa humor postupne učiť.

Čo sa v tomto kurze dozviete?    

  • Uvidíte, že humor sa dá učiť a cvičiť, a dostanete tiež recepty ako na to.  
  • Získate rad postupov, ako tvoriť nové vtipy.  
  • Pochopíte, na základe čoho v hlavách vzniká dojem „to je vtipné".  
  • Pochopíte to, prečo niektoré vaše pokusy o humor nezaberajú a čo musíte urobiť, aby začali. 
  • Dostanete rad tipov, čím sa inšpirovať, aby pre vás humornejšia komunikácia nebola záťažou, ale radosťou.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre tých, ktorí sú zodpovední za tvorbu komunikácie - marketéri, správci sociálnych sietí a pod.  
  • Pre všetkých, ktorí potrebujú ostatným prezentovať a radi by svoju komunikáciu urobili zábavnejšiu.  
  • Pre kohokoľvek, kto chce byť jednoducho vtipnejší. 

Osnova kurzu

Koko Comedy

Koko Comedy

Jediná česká dievčenská Stand Up Comedy skupina

Luc a Kat, nežné komičky s ostrým humorom, si do ničoho nenechajú hovoriť, ale k všetkému majú čo povedať. Dajte im do ruky varešku, čítať viacotrávia vás, dajte im mikrofón, pobavia vás. Stand-up comedy, skeče, moderácie, to všetko vedia Koko Comedy, kúzelné a kontroverzné dievčatá ako remeň a ich šibalskí hostia.

Všetky kurzy lektora Koko Comedy

Hodnotenie kurzu

78 %

294 hodnotenie
125x
67x
60x
25x
17x

Jitka H.

Velmi hezky vysvětlují,super!!!!!!!!!! S reklamou na Bobíka je to fakt já myslela,že je to reklama na jídlo. Jsem hodně smějící se člověk, ale příklady,které jste aktuálně vymýšlely mě vtipné nepřišly. Během kurzu jsem se nazasmála ani jednou. Asi jsem jinak smýšlející,jiná generace a nebyly pro mne Just in Time.


Olga V.

Milé a vtipné, bavilo mě to.


Ľubomíra H.

ok

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.