Ako si pamätať mená a učiť sa jazyky

Kurzom sprevádza Marek Sýkora Česky

Cena: 15,00 € s DPH

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
18 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Už nikdy nezabudnite meno človeka, ktorý sa vám predstaví a objavte techniku, ako si uľahčiť učenie slovíčok a gramatiky.

V kurze si osvojíte

Chcete si zlepšiť pamäť? Chcete ss učiť ľahšie a nezabúdať? Myslíte si, že učenie je drina? Tak to je tento kurz presne pre vás!

Môžete sa tešiť na praktické rady, tipy a triky, ktoré vám pomôžu posunúť pamäť na neuveriteľnú úroveň. To všetko čo najviac prakticky a konkrétne. Ukážeme si techniky, ktoré používajú všetci pamäťoví majstri a naučíme sa ich používať v bežnom živote. Ukážeme vám, že zapamätať si čokoľvek je hračka!

Konkrétne sa dozviete:    

  • Ukážeme si, aká je najľahšia cesta k zapamätaniu si mien  
  • Ako si pamätať mená a tváre kolegov, klientov či nových priateľov  
  • Ako rozlišovať medzi ľuďmi, ktorých potrebujete poznať dnes/štvrťroka/navždy  
  • Ako zvládnuť učenie jazyka profesionálne  
  • Ako na slovíčka a ako na gramatiku  
  • Ako pristupovať k štúdiu, aby vás skutočne bavilo.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre každého, kto si myslí, že na tváre a mená nemá bunky  
  • Pre všetkých, ktorí sa vyhovárajú na starobu  
  • Pre všetkých, ktorí si chcú trvalo zlepšiť pamäť  
  • Pre všetkých, ktorí veria, že je nemožné jazyk zvládnuť.

Hlavne sa vám ale Marek Sýkora pokúsi dokázať, že učenie rozhodne nie je mučenie, ale zábava! A že to vlastne nie je žiadna veľká veda. Tak poďme na to!

Osnova kurzu

Marek Sýkora

Marek Sýkora

Pamäťový atlét, lektor a majiteľ Pamäťovej školy, s.r.o.

Autor knihy LEPŠIA PAMÄŤ ľahko a rýchlo, popredný český pamäťový atlét, držiteľ mnohých rekordov, lektor na tému čítať viacpamäťové techniky a kouč osobnej produktivity s dlhoročnou praxou v odbore vzdelávania. Videozáznam z rannej show Dobrého rána Českej televízie: https://youtu.be/cmOXF7yYT3o

Všetky kurzy lektora Marek Sýkora

Hodnotenie kurzu

80 %

342 hodnotenie
142x
108x
53x
28x
11x

Vladimír K.

Poučný kurz, ďakujem


Lucie P.

Velice pěkný kurz - stručné, jasné, použitelné :-) děkuji


Lenka K.

Pěkný přehledný kurz jako úvod do podrobnějších tohoto autora - určitě si je vyhledám.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.