Ako si zapamätať kalendár, balíčky hracích kariet aj binárne kódy

Kurzom sprevádza Marek Sýkora Česky

Cena: 15,00 € s DPH

Počet lekcií:
5
Celková dĺžka videí:
18 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Pochybujete, že si dokážete zapamätať balíček kariet? Alebo kalendár? Nepochybujte a naučte sa techniku, ako na to.

V kurze si osvojíte

Chcete si zlepšiť pamäť? Chcete sa učiť ľahšie a nezabúdať? Myslíte si, že učenie je drina? Tak to je tento kurz presne pre vás!

Môžete sa tešiť na praktické rady, tipy a triky, ktoré vám pomôžu posunúť pamäť na neuveriteľnú úroveň. To všetko čo najviac prakticky a konkrétne. Ukážeme si techniky, ktoré používajú všetci pamäťoví majstri a naučíme sa ich používať v bežnom živote. Ukážeme vám, že zapamätať si čokoľvek je hračka!

Konkrétne sa dozviete:    

  • Ako za minútu zvládnuť kalendár spôsobom, že keď vám niekto povie akékoľvek dátum, tak viete, aký to bude deň v týždni. Hodí sa to, keď plánujete schôdzky, pretože pondelky máte napríklad porady alebo každú stredu výjazd atď.  
  • Ako si zapamätať balíčky kariet a k čomu sú karty dobré okrem kasína.  
  • Ako využiť binárne kódy v každodennom živote a ako si ich pamätať.  
  • Ako sa učiť do práce/školy.  
  • Ako pristupovať k štúdiu, aby vás skutočne bavilo.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre každého, kto sa chce učiť zábavne.  
  • Pre všetkých, ktorí si myslia, že na učenie nového sú starí.  
  • Pre všetkých, ktorí si chcú trvalo zlepšiť pamäť.  
  • Pre všetkých, ktorí veria, že je nemožné zapamätať si všetko na prvýkrát.

Hlavne sa vám ale Marek Sýkora pokúsi dokázať, že učenie rozhodne nie je mučenie, ale zábava! A že to vlastne nie je žiadna veľká veda. Tak poďme na to!

Osnova kurzu

Marek Sýkora

Marek Sýkora

Pamäťový atlét, lektor a majiteľ Pamäťovej školy, s.r.o.

Autor knihy LEPŠIA PAMÄŤ ľahko a rýchlo, popredný český pamäťový atlét, držiteľ mnohých rekordov, lektor na tému čítať viacpamäťové techniky a kouč osobnej produktivity s dlhoročnou praxou v odbore vzdelávania. Videozáznam z rannej show Dobrého rána Českej televízie: https://youtu.be/cmOXF7yYT3o

Všetky kurzy lektora Marek Sýkora

Hodnotenie kurzu

79 %

89 hodnotenie
36x
30x
12x
6x
5x

Vladimír K.

Pomocou kurzu sa vycibrí aj pamäť, hodnotné informácie, ďakujem.


Andrea B.

******


Lucia Š.

dobrý kurz, trošku rýchli a s chybou v počítaní, ktorú si prezentujúci neopravil.
Inak fajn :)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.