Ako začať s budovaním značky zamestnávateľa (Employer Branding)

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Lucie Macurová, LMC a Petr Liko

Cena: 32,00 € s DPH

Počet lekcií:
19
Celková dĺžka videí:
1:18 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Chcete sa dozvedieť, prečo by práve pre vás mali ľudia pracovať a ako ich pritiahnuť? Zoznámime vás s princípmi budovania značky zamestnávateľa a dáme vám praktický návod ako sa do toho pustiť.

V kurze si osvojíte

Employee Branding

Dáme vám jednoduchý návod, ktorý vás krok za krokom prevedie základnými oblasťami budovania značky zamestnávateľa. Nečakajte opakovanie teórií, staviame na našich dlhoročných skúsenostiach z praxe. Čo sa dozviete, budete môcť obratom použiť.

 Čo sa v kurze dozviete:    

  • Ako premýšľať o vašich cieľových skupinách  
  • Ako zostaviť ponuku, prečo pracovať práve pre vás  
  • Čo robiť, keď vaša značka nie je dosť atraktívna  
  • Ako vytvoriť obsah, ktorý zaujme  
  • Ako naplánovať náborovú kampaň

Pre koho je kurz určený:    

  • HR špecialisti  
  • Manažéri menších a stredných firiem  
  • Marketéri, ktorí pomáhajú s HR marketingom  
  • Študenti personalistiky a marketingu 

Osnova kurzu

Lucie Macurová

Lucie Macurová

Senior HR Marketing Specialist

Lucie Macurová je skúsenou marketérkou s viac ako 10ročnou praxou. Posledných niekoľko rokov sa špecializuje na konzultácie a realizácie projektov v čítať viacoblasti HR marketingu. Po ukončení marketingových štúdií na VŠE zbierala skúsenosti vo full-service komunikačnej agentúre, kde si vyskúšala snáď všetky disciplíny z odboru - pripravovala mediálne stratégie, reklamné kampane, výskumy či eventy, písala texty a vymýšľala koncepty. Nadobudnuté skúsenosti teraz zhodnocuje v prospech klientov v rôznych HR marketingových projektoch, ako sú kariérne stránky či náborové kampane, podieľa sa na tvorbe stratégií Employer Brandingu, workshopoch a rôznych HR analýzach.

Všetky kurzy lektora Lucie Macurová
LMC

LMC

Internetová spoločnosť

Naším snom je, aby ľudia mali svoju prácu radi. A viac ako 3.000.000 z nich sme s tým už pomohli. Vieme vám nájsť skvelých čítať viaczamestnancov, prepojiť s ľuďmi na voľnej nohe, uľahčiť nábor i vzdelávať ľudí vo vašom tíme. Vďaka tomu všetkému s nami spolupracuje už viac ako 20.000 klientov. Patríme do medzinárodnej skupiny Alma Career a dosiahneme tak do 15 európskych krajín.

Všetky kurzy lektora LMC
Petr Liko

Petr Liko

HR Marketing Manager

Petr Liko je popredným odborníkom na Employer Branding v ČR. Špecializuje sa na definovanie značiek zamestnávateľov, ich budovanie a realizáciu veľkých HR čítať viacmarketingových projektov. Počas 15 rokov poznal všetky oblasti marketingu: od klasického po digitálny, od interného po PR. Je expertom na Employer Branding a strategický HR marketing. Klientom LMC pomáha nájsť cestu do srdca značiek zamestnávateľov. Organizuje workshopy so zamestnancami, destiluje podstatu značiek, navrhuje komunikačné stratégie a venuje sa konzultačnej činnosti. Riadi HR marketingové projekty pre najväčšie české a zahraničné spoločnosti. Stál tiež pri zrode netradičných projektov, napr. www.vimproc.cz/http://www.vimproc.cz.

Všetky kurzy lektora Petr Liko

Hodnotenie kurzu

92 %

114 hodnotenie
81x
24x
7x
1x
1x

Petr F.


Tereza M.


Karolína A.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.