Ako začať s budovaním značky zamestnávateľa (Employer Branding)

Kurzom sprevádza  LMCPetr Liko a Lucie Macurová

Chcete sa dozvedieť, prečo by práve pre vás mali ľudia pracovať a ako ich pritiahnuť? Zoznámime vás s princípmi budovania značky zamestnávateľa a dáme vám praktický návod ako sa do toho pustiť. Celý popisok

35,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:18 hod

Počet lekcií

19

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Dáme vám jednoduchý návod, ktorý vás krok za krokom prevedie základnými oblasťami budovania značky zamestnávateľa. Nečakajte opakovanie teórií, staviame na našich dlhoročných skúsenostiach z praxe. Čo sa dozviete, budete môcť obratom použiť.

 Čo sa v kurze dozviete:    

  • Ako premýšľať o vašich cieľových skupinách  
  • Ako zostaviť ponuku, prečo pracovať práve pre vás  
  • Čo robiť, keď vaša značka nie je dosť atraktívna  
  • Ako vytvoriť obsah, ktorý zaujme  
  • Ako naplánovať náborovú kampaň

Pre koho je kurz určený:    

  • HR špecialisti  
  • Manažéri menších a stredných firiem  
  • Marketéri, ktorí pomáhajú s HR marketingom  
  • Študenti personalistiky a marketingu 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
LMC

Internetová spoločnosť

Naším snom je, aby ľudia mali svoju prácu radi. A viac ako 3.000.000 z nich sme s tým už pomohli. Vieme vám nájsť skvelých čítať viaczamestnancov, prepojiť s ľuďmi na voľnej nohe, uľahčiť nábor i vzdelávať ľudí vo vašom tíme. Vďaka tomu všetkému s nami spolupracuje už viac ako 20.000 klientov. Patríme do medzinárodnej skupiny Alma Career a dosiahneme tak do 15 európskych krajín.


Petr Liko

Hr marketing manager

Petr Liko je popredným odborníkom na Employer Branding v ČR. Špecializuje sa na definovanie značiek zamestnávateľov, ich budovanie a realizáciu veľkých HR čítať viacmarketingových projektov. Počas 15 rokov poznal všetky oblasti marketingu: od klasického po digitálny, od interného po PR. Je expertom na Employer Branding a strategický HR marketing. Klientom LMC pomáha nájsť cestu do srdca značiek zamestnávateľov. Organizuje workshopy so zamestnancami, destiluje podstatu značiek, navrhuje komunikačné stratégie a venuje sa konzultačnej činnosti. Riadi HR marketingové projekty pre najväčšie české a zahraničné spoločnosti. Stál tiež pri zrode netradičných projektov, napr. www.vimproc.cz/http://www.vimproc.cz.


Lucie Macurová

Senior hr marketing specialist

Lucie Macurová je skúsenou marketérkou s viac ako 10ročnou praxou. Posledných niekoľko rokov sa špecializuje na konzultácie a realizácie projektov v čítať viacoblasti HR marketingu. Po ukončení marketingových štúdií na VŠE zbierala skúsenosti vo full-service komunikačnej agentúre, kde si vyskúšala snáď všetky disciplíny z odboru - pripravovala mediálne stratégie, reklamné kampane, výskumy či eventy, písala texty a vymýšľala koncepty. Nadobudnuté skúsenosti teraz zhodnocuje v prospech klientov v rôznych HR marketingových projektoch, ako sú kariérne stránky či náborové kampane, podieľa sa na tvorbe stratégií Employer Brandingu, workshopoch a rôznych HR analýzach.

Hodnotenie kurzu

91 %

185 hodnotenie
126x
44x
11x
3x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Hana D.

Jednoduše, stručně a jasně vysvětleno :)


Daniel D.

Kurz je menej interaktívny ale zato sú v ňom užitočné informácie


Andrea B.

*******

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.