Novinky zo sveta firemného vzdelávania

Paulko
12. NOVEMBRA 2021

Motivovaní zamestnanci sú efektívnejší. Ako v práci nestratiť hlavu ani motiváciu?

Patrik Pauko sa viac ako 20 rokov venuje implementovaniu vzdelávania do firiem a poradenských projektov. Vo videokurze na Seduo.sk vysvetľuje ako správne motivovať zamestnancov. Prináša poznatky zo skúseností z firiem, ktoré sprevádza pri nastavovaní ich optimálneho fungovania a riešení problémov. V blogu nám odpovedá na to, ako správne nastaviť fungovanie firmy v rámci motivácie.

Edu alt
3. NOVEMBRA 2021

Nepodceňujte dôležitosť HR marketingu. Firma to ocení.

Oliver Jakubík od roku 2008 pomáha podnikateľom a firmám pri osobnom rozvoji a budovaní autentickej firemnej značky. Svoje skúsenosti odovzdal viac ako 8 000 účastníkom na firemných školeniach po celom Slovensku a v Čechách. Vo svojom videokurze sa zameral na dôležitosť HR marketingu. V novom blogu si môžete prečítať o úlohe HR marketingu na Slovensku, jeho medzerách a aj tom, aká je jeho budúcnosť.

Edu alt
26. OKTÓBRA 2021

Škola hrou. Gamifikácia ako účinná motivácia pre firemné vzdelávanie

Dokážeme vďaka hernému dizajnu vytvoriť zdravšiu firemnú kultúru? Gamifikačný dizajnér a zakladateľ štúdia Luducrafts, Oliver Šimko, vyvíja na mieru šité riešenia postavené na princípoch herného dizajnu, behaviorálnych vied a metodiky design thinking. Odpovedal nám na to, ako vie gamifikácia posúvať firmu a jej zamestnancov k lepším výsledkom.

Edu alt
12. OKTÓBRA 2021

Braňo Frk: Vzdelávanie zamestnancov je konkurenčná výhoda

Braňo Frk sa vzdelávaniu dospelých venuje celú svoju kariéru. Pracuje ako learning designer v spoločnosti Õppus, kde vytvára inovatívne vzdelávacie programy, kurzy a aplikácie. Na našom portáli sme spoločne vytvorili videokurzy zamerané na efektívne online vzdelávanie a rozvoj zamestnancov. Na túto tému sme pripravili aj nový rozhovor. Ako vidí budúcnosť trendov firemného vzdelávania?

Lukáš Hána GrowJOB Ján Markoš Vojtěch Zíka Cyril Höschl

Potkejte se s lektory vašich videokurzů na webinářích #naživo