Improvizácia alebo ako byť pohotový

Kurzom sprevádza Vanda Gabrielová Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
43 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Vanda Gabrielová zo Školy improvizácie vám predstaví mindset, vďaka ktorému budete pohotovejší a realistickejší a ukáže vám, ako trénovať zručnosti, s ktorými sa nikdy nestratíte - otvorenosť, ľahkosť a sebadôveru.

V kurze si osvojíte

Cieľom kurzu je zoznámiť diváka so základnými princípmi improvizácie a tréningom zručností, ktoré nám pomáhajú v každodenných interakciách. Ako trénovať, aby sme aj v nečakaných situáciách pohotovo zareagovali a nevyčítali si, že sme mali urobiť niečo iné.

Zoznámite sa s technikami, ktoré nás pripravujú konať otvorene, s ľahkosťou a sebadôverou.

V kurze sa naučíte:    

  • Zoznámite sa s princípmi improvizácie, ktoré pomáhajú reagovať v nečakaných situáciách.  
  • Postupy, ktoré pomáhajú v komunikácii a spolupráci s druhými ľuďmi.  
  • Tipy ako trénovať improvizačné zručnosti a rozširovať vlastnú komfortnú zónu.

Kurz je určený pre:    

  • Ľudí, ktorí pracujú v tíme alebo tím riadia.  
  • Ľudí, ktorí chcú lepšie vychádzať s ostatnými.  
  • Ľudí, ktorí hľadajú v sebe sebavedomejšie a pokojnejšie vystupovanie.  
  • Ľudí, ktorí chcú v správnu chvíľu vedieť zareagovať. 

Osnova kurzu

Vanda Gabrielová

Vanda Gabrielová

Špecialista na verbálnu aj vizuálnu komunikáciu a prezentačný dizajn

Vanda Gabrielová patrí medzi hlavných lektorov v Škole improvizácie. Vo svojej práci prepája čítať viacdvanásťročné skúsenosti z improvizácie, zážitkovej pedagogiky, dramatickej výchovy a manažmentu. Vyštudovala vzdelávanie dospelých a personalistiku, v iO Theater v Chicagu prešla intenzívnou školou divadelnej improvizácie a stovkami ďalších kurzov. Teraz sa prevažne orientuje na témy zdravej komunikácie, riešenia konfliktov a spoluprácu.

Všetky kurzy lektora Vanda Gabrielová

Hodnotenie kurzu

83 %

652 hodnotenie
314x
192x
97x
30x
19x

Kateřina S.

Děkuji


Anêtte B.

Vtipný, netradiční kurz, děkuji.


Jana D.

Ďakujem za kurz, rozšíril mi obzory v oblasti improvizácie.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.