Kontingenčné tabuľky. Excel SK

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Objavte silu kontingenčných tabuliek a získajte zručnosti na štatistické spracovanie dát ako profesionál! Naučíte sa vkladať, filtrovať, zoskupovať a upravovať dáta, čo vám umožní rýchlejšie a efektívnejšie pracovať s veľkým množstvom informácií. Celý popisok

19,00 € s DPH

Celková dĺžka

48 min

Počet lekcií

23

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurzu kontingenčných tabuliek v Microsoft Excel vám otvorí dvere k pokročilému spracovaniu dát a vytváraniu prehľadných a dynamických analýz. Naučíte sa nielen vytvárať a upravovať kontingenčné grafy, ale aj dopĺňať výpočtové polia a efektívne pracovať s hotovými tabuľkami vrátane ich profesionálneho formátovania. Okrem toho získate zručnosti v exportovaní a tlači výsledkov vašich analýz, čo vám umožní prezentovať dáta v najlepšom svetle.

Ak sa pýtate:

 • Čo sú kontingenčné tabuľky a ako ich vytvoriť?
 • Ako pracovať s viacnásobnými hodnotami v kontingenčných tabuľkách?
 • Ako pridať a upraviť grafy v kontingenčných tabuľkách?
 • Ako efektívne zoraďovať a filtrovať dáta v kontingenčnej tabuľke?
 • Ako vykonávať výpočty a používať pokročilé funkcie v kontingenčných tabuľkách?
 • Ako zdokonaliť dizajn kontingenčných tabuliek?

Tento kurz je pre vás! Čo sa naučíte:

 • Základy kontingenčných tabuliek: vytváranie a dopĺňanie viacnásobných riadkov, stĺpcov a filtrov, označovanie zdrojových dát a získavanie jedinečných hodnôt.
 • Vkladanie a úprava kontingenčných grafov pre vizuálne atraktívne analýzy.
 • Pokročilé úpravy: zoraďovanie, filtrovanie, používanie prierezov, časovej osi, zoskupovanie a export dát.
 • Výpočty v kontingenčných tabuľkách: použitie počítaných polí a položiek, zobrazenie percentuálnych hodnôt a prírastkov, využitie funkcie GETPIVOTDATA.
 • Dizajn kontingenčných tabuliek: úprava a skrytie súčtových stĺpcov, formátovanie a podmienené formátovanie pre profesionálny vzhľad.
 • Tlač kontingenčných tabuliek, aby vaše analýzy vyzerali skvelo aj na papieri.


Zapojte sa do kurzu a staňte sa majstrom kontingenčných tabuliek v Exceli!

Ciele kurzu

Objavte silu kontingenčných tabuliek a získajte zručnosti na štatistické spracovanie dát ako profesionál! Naučíte sa vkladať, filtrovať, zoskupovať a upravovať dáta, čo vám umožní rýchlejšie a efektívnejšie pracovať s veľkým množstvom informácií.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

95 %

4 hodnotenie
3x
1x
0x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


a buďte prvý, kto pridá recenziu.
Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.