Lean Canvas: Od nápadu k fungujúcemu biznisu

i v audio verzii

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
31 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Nápad má hocikto. Úspešný produkt ale musí mať okrem dobrej myšlienky aj fungujúci biznis model.

V kurze si osvojíte

Máte nápad na nový produkt a chcete ho realizovať? Podľa výskumov až 80 % nových produktov neuspeje najčastejšie preto, že sa tvorcovia nápadu zamilujú do svojho riešenia a idú ho rovno hlava-nehlava vyrobiť. Výsledkom sú často produkty, ktoré nikto nepotrebuje.

V kurze si osvojite Biznis modelovanie pomocou Lean Canvas(u).

Ak chcete s novým produktom uspieť, potrebujete nájsť fungujúci biznis model predtým, než začnete investovať do jeho výroby, a zároveň skôr, než vám dôjdu peniaze, motivácia alebo sa to podarí niekomu inému. Cesta od nápadu k fungujúcemu biznis modelu nie je lineárna, je plná slepých uličiek a iterácií. V kurze sa naučíte používať veľmi užitočný nástroj Lean Canvas, ktorý vám pomôže sa na tejto ceste nestratiť.

Kurz je vhodný hlavne pre tých, ktorí chcú zvýšiť pravdepodobnosť úspechu nového produktu.

V kurze sa naučíte:

  • používať nástroj Lean Canvas na praktickom príklade z našej inovačnej praxe
  • premýšľať spôsobom, ktorý zvyšuje šance na úspech nového produktu na trhu.

Kurz je určený pre:

  • produktových manažérov, ktorí chcú posilniť svoje zručnosti v tvorbe inovatívnych produktov
  • podnikateľov, ktorí majú nápad, ktorý chcú realizovať
  • pre kohokoľvek s podnikavým duchom.

Študijný materiál ku kurzu:

  • pod prvou lekciou si môžete stiahnuť Lean Canvas šablónu.

Osnova kurzu

Josef Dvořák

Josef Dvořák

Partner

Josef je skúseným produktovým manažérom a partnerom inovačnej agentúry Direct People. Podieľal sa na čítať viacviac ako dvoch desiatkach projektov pre klientov z rôznych odvetví. Jeho klientmi sú napríklad Linet, LMC a i. Jeho hlavnou misiou je objavovať a privádzať na trh inovatívne produkty, ktoré hlavne veľkým firmám prinášajú nové zdroje rastu.

Všetky kurzy lektora Josef Dvořák
Míša Vlasáková

Míša Vlasáková

Innovation Leader

Míša je unikátnou kombináciou produktového manažéra, psychológa a lektora. V inovačnej agentúre čítať viacDirect People má bohaté skúsenosti s riadením inovačných, vzdelávacích a výskumných projektov. Jej klientmi sú napríklad Dr. Max, LMC, Mastercard a i. Jej hlavnou misiou je využiť psychologickú prax pre hlboké pochopenie potrieb a problémov zákazníkov, na čom stavia tvorbu inovatívnych produktov.

Všetky kurzy lektora Míša Vlasáková

Hodnotenie kurzu

86 %

108 hodnotenie
60x
25x
19x
4x
0x

František R.

super:-)


Marián P.

velmi dobré školenie , len príliš vela informácií naraz , tak si ešte raz zopakujem školenie , aby som si dôležité veci zapamätal


Andrea B.

******

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.