Mentoring: Nechajte si poradiť a odbrzdite kariéru

Kurzom sprevádza  Lenka Mrázová

Vhodné na počúvanie

Prestaňte strácať čas hľadaním ďalších návodov na úspech, ktoré vašej situácii zodpovedajú len čiastočne. Radšej sa poraďte s mentorom a zvládnite veci v kratšom čase, ľahšie a lepšie. Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

50 min

Počet lekcií

16

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Získať praktickú radu šitú na mieru iba vám od niekoho komu naozaj veríte, je sen. Na internete je veľa rád, prečítali ste mnoho kníh, chodíte pravidelne na školenia, viete toho veľa.

Skôr než všeobecnú radu možno práve tiež hľadáte niekoho, kto už bol v porovnateľnej situácii. Kto vám povie, čo by robil na vašom mieste. Kto bude chcieť nezištne zdieľať. Koho budete so svojimi problémami naozaj zaujímať...

V kurze zistíte, že radcovia, čo vám poradia na mieru, existujú. Ukážeme si, ako sa k osobným radcom (= mentorom) dostať a ako si dobre nastaviť mentoringový vzťah, aby ste z neho vyťažili maximum.

Riaditelia a majitelia firiem sa dozvedia, ako môžu rokmi naakumulované cenné skúsenosti ľudí 50+ preniesť na mladších a uchovať najcennejšie know-how vo firme.

Manažéri tímu zrelých ľudí zistia ako využiť mentoring, aby každý člen tímu vedel z nových digitálnych vychytávok presne, čo potrebuje a naučil sa to v tempe, ktoré mu sedí. Kurz je plný praktických príkladov zo života, čo kedy fungovalo,aj čo nie a prečo.

V kurze sa naučíte:    

  • Kde a ako nájsť svojho mentora  
  • Čo urobiť pre to, aby váš vzťah dobre fungoval  
  • Ako sa stať ešte lepším mentorom  
  • Ako vo firme vytvoriť systém štrukturovaného odovzdávania skúseností.

Kurz je určený pre:    

  • Ľudí na nových pracovných pozíciách s novou pracovnou náplňou  
  • Tých, ktorí hľadajú, kde a ako získať radu priamo na ich situáciu  
  • Skúsených, ktorí chcú svoje znalosti a skúsenosti efektívne odovzdávať  
  • Pre všetkých, ktorí sa chcú vo svojej práci posunúť.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Lenka Mrázová

Mentorka, lektorka, autorka, koučka

Inšpiruje ľudí k zmene ich uvažovania, zvyšuje ich efektivitu a dopad, dbá o dlhodobo udržateľný pracovný výkon. Po 21 rokoch v čítať viacšpičkových poradenských firmách (z toho 15 rokov v PwC), riadení veľkých tímov a projektov vymenila sféru presných čísel a procesov za sféru tvorivého rozvoja ľudí. Je mentorkou v programoch na rozvoj talentovaných žien a v start-up akcelerátoroch.  www.lenkamrazova.cz

Hodnotenie kurzu

83 %

129 hodnotenie
64x
32x
24x
5x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Alexander B.

Bolo to časovo náročné ale užitočné


Ján H.

Kurz OK.


Barbora K.

Téma pro mě bylo opravdu přínosné, bohužel lektorka má nezajímavý a monotónní projev, kvůli kterému jsem měla problém udržet pozornost.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.