Mindfulness I: Ako zlepšiť svoju pozornosť a zachovať si nadhľad

Kurzom sprevádza Marek Vich Česky

Cena: zdarma

Počet lekcií:
14
Celková dĺžka videí:
49 min
Spustiť kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Stáva sa vám niekedy, že sa nedokážete dostatočne sústrediť na úlohy či ľudí okolo seba? Spoznajte mindfulness a zlepšite svoju pozornosť!

V kurze si osvojíte

Máte starosti nad hlavu, stále nad nimi musíte premýšľať a nedokážete kvôli nim aj zaspať?

Ak áno, tak tento kurz pre vás môže byť riešením. Dozviete sa, ako rozvinúť svoje mindfulness, čiže schopnosť uvedomovať si udalosti v prítomnom okamihu. Desiatky vedeckých štúdií potvrdzujú mindfulness ako efektívnu cestu k zlepšeniu pozornosti, zvládaniu stresu a skvalitnenia medziľudských vzťahov. V súčasnej dobe je preto mindfulness bežnou súčasťou rozvojových programov v spoločnostiach ako Google či McKinsey a výukových programov na univerzitách ako Oxford, Cambridge alebo Berkeley.

Čo sa v tomto kurze môžete naučiť:    

  • Ako zlepšiť svoju sústredenosť?  
  • Ako úspešne relaxovať aj v rušnom prostredí a časovej tiesni?  
  • Ako vniesť viac vitality do každého dňa?  
  • Ako posilniť svoju imunitu a prekonať nespavosť?  
  • Ako úspešne zaviesť prax mindfulness do svojho života a maximálne využiť jej potenciál?

Chcete sa dozvedieť, ako môže mindfulnes pomôcť práve vám? Poďte to tiež skúsiť!

Osnova kurzu

Všetky lekcie sú prístupné
Marek Vich

Marek Vich

Lektor mindfulness

Marek Vich je špecialista na rozvoj mindfulness. Ako lektor a kouč pomáha ľuďom zvládať stres, zlepšovať pozornosť a budovať kvalitné medziľudské čítať viacvzťahy. Je tiež zakladateľom projektu Mindfulness Club, ktorý sa zameriava na rozvoj mindfulness v organizáciách a vo vzdelávaní. Venuje sa tiež výskumu v oblasti mindfulness na pôde Vysokej školy ekonomickej v Prahe. Prax mindfulness je však predovšetkým jeho osobná záľuba a intenzívne sa jej venuje na každodennej báze.

Všetky kurzy lektora Marek Vich

Hodnotenie kurzu

87 %

1 771 hodnotenie
1037x
447x
184x
61x
42x

Maria J.

ano. libi


Maria J.

ano, libi se


Michal K.

Velice zajímavé a účinné!

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.