Mindfulness II: Ako zvládať stres

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Marek Vich

Cena: 16,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:02 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Spoznajte účinné techniky mindfulness, ktoré vám pomôžu vniesť viac rozvahy a kľudu do každodenných situácií.

V kurze si osvojíte

Worklife balance

Každý určite vie, čo je stres. Nedokončené projekty, dôležité rokovania, nepríjemný kolega alebo klient - to všetko a veľa ďalšieho nás občas dostáva pod tlak.

Stres však nie je neriešiteľný problém a tento kurz vám ukáže ako na to.

Naučíte sa tri účinné techniky mindfulness, ktoré vám pomôžu vniesť viac rozvahy a pokoja do každodenných situácií. Mindfulness je schopnosť uvedomovať si udalosti v prítomnom okamihu. Desiatky vedeckých štúdií opakovane potvrdili jej priaznivé výsledky na zvládanie stresu, zlepšenie pozornosti aj skvalitnenie osobných a profesijných vzťahov. Rad spoločností ako Google, Intel či Yahoo dnes tieto metódy využíva, aby pomáhali skvalitňovať život svojich zamestnancov.

Čo sa v tomto kurze môžete naučiť:    

  • Ako účinne zvládať každodenný stres?  
  • Ako zachovať chladnú hlavu aj v emočne náročných situáciách?  
  • Ako sa viac uvoľniť počas náročných rokovaní?  
  • Ako zlepšiť svoju sústredenosť?  
  • Ako prekonať únavu a nespavosť?  
  • Ako úspešne zaviesť prax mindfulness do svojho života a maximálne využiť jej potenciál?

Osnova kurzu

Marek Vich

Marek Vich

Lektor mindfulness

Marek Vich je špecialista na rozvoj mindfulness. Ako lektor a kouč pomáha ľuďom zvládať stres, zlepšovať pozornosť a budovať kvalitné medziľudské čítať viacvzťahy. Je tiež zakladateľom projektu Mindfulness Club, ktorý sa zameriava na rozvoj mindfulness v organizáciách a vo vzdelávaní. Venuje sa tiež výskumu v oblasti mindfulness na pôde Vysokej školy ekonomickej v Prahe. Prax mindfulness je však predovšetkým jeho osobná záľuba a intenzívne sa jej venuje na každodennej báze.

Všetky kurzy lektora Marek Vich

Hodnotenie kurzu

81 %

123 hodnotenie
60x
32x
15x
7x
9x

Michal H.

Velké zklamání, nechci tento kurz vůbec hodnotit, pokud se lektor podívá na kurz paní Kordy Jedzokové na stejné téma a bude soudný, odpoví si sám. Na tento kurz jsem šel s tím, že se dozvím něco nového, co jsem se nedozvěděl u paní Jedzokové. Tady jsem se nedozvěděl nic. Lektor prakticky ukázal, že to co se naučil, použít v praxi neumí. Lektor byl v křeči a jeho projev byl totálně nepřirozený, neumí propojit teorií s praxí. Pokud bych se na tento kurz podíval jako první, pak bych disciplínu mindfulness ignoroval i nadále.


Ivan Š.

Neprirodzený prejav a gestikulácia prednášajúceho.


Jana S.

Rušila mě gestikulace lektora, nemohla jsem se soustředit na obsah.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.