Mindfulness II: Ako zvládať stres

Kurzom sprevádza Marek Vich Česky

Cena: 19,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:02 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Spoznajte účinné techniky mindfulness, ktoré vám pomôžu vniesť viac rozvahy a kľudu do každodenných situácií.

V kurze si osvojíte

Každý určite vie, čo je stres. Nedokončené projekty, dôležité rokovania, nepríjemný kolega alebo klient - to všetko a veľa ďalšieho nás občas dostáva pod tlak.

Stres však nie je neriešiteľný problém a tento kurz vám ukáže ako na to.

Naučíte sa tri účinné techniky mindfulness, ktoré vám pomôžu vniesť viac rozvahy a pokoja do každodenných situácií. Mindfulness je schopnosť uvedomovať si udalosti v prítomnom okamihu. Desiatky vedeckých štúdií opakovane potvrdili jej priaznivé výsledky na zvládanie stresu, zlepšenie pozornosti aj skvalitnenie osobných a profesijných vzťahov. Rad spoločností ako Google, Intel či Yahoo dnes tieto metódy využíva, aby pomáhali skvalitňovať život svojich zamestnancov.

Čo sa v tomto kurze môžete naučiť:    

  • Ako účinne zvládať každodenný stres?  
  • Ako zachovať chladnú hlavu aj v emočne náročných situáciách?  
  • Ako sa viac uvoľniť počas náročných rokovaní?  
  • Ako zlepšiť svoju sústredenosť?  
  • Ako prekonať únavu a nespavosť?  
  • Ako úspešne zaviesť prax mindfulness do svojho života a maximálne využiť jej potenciál?

Osnova kurzu

Marek Vich

Marek Vich

Lektor mindfulness

Marek Vich je špecialista na rozvoj mindfulness. Ako lektor a kouč pomáha ľuďom zvládať stres, zlepšovať pozornosť a budovať kvalitné medziľudské čítať viacvzťahy. Je tiež zakladateľom projektu Mindfulness Club, ktorý sa zameriava na rozvoj mindfulness v organizáciách a vo vzdelávaní. Venuje sa tiež výskumu v oblasti mindfulness na pôde Vysokej školy ekonomickej v Prahe. Prax mindfulness je však predovšetkým jeho osobná záľuba a intenzívne sa jej venuje na každodennej báze.

Všetky kurzy lektora Marek Vich

Hodnotenie kurzu

82 %

159 hodnotenie
82x
40x
19x
9x
9x

Zuzana K.

Kurz sa mi veľmi páčil. Pre mňa je veľmi užitočný, nakoľko mám problémy so zvládaním stresu. Cvičenia sa dajú ľahko naučiť. Už pri prvom nácviku cvičení som pocítila pozitíva. Lektor je vynikajúci, jeho výklad je zrozumiteľný, ľahko zapamätateľný. Svojím príjemným prejavom pôsobí ukľudňujúco a vďaka aj jednoduchému výkladu som si veľa vecí zapamätala na prvé počutie. Kurz doporučujem aj ostatným účastníkom.


Tereza H.

U videa mě rozptylovala gestikulace rukou natolik, že jsem přestávala vnímat co lektor říká. Celkově mě kurz moc nenadchl, přesto že mě tématika zajímá.


Marie K.

Jednoduše vysvětlené i s praktickými civčeními.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.