Návyky efektívnych ľudí

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Daniel Gamrot Česky České

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
14
Celková dĺžka videí:
1:09 hod
Kúpiť kurz
České
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Predstavte si, že ležíte na smrteľnej posteli a máte hodinu na rekapituláciu svojho života. Chcete, aby vám to ohliadnutie dávalo čo najväčší zmysel? Práve k tomu vám pomôže sedem návykov skutočne efektívnych ľudí.

„Chcete zvýšiť svoju efektivitu, zlepšiť plánovanie a začať pracovať na pre vás zmysluplných aktivitách? Potom sa vám budú hodiť praktické tipy, ktoré som pre vás dal na jedno miesto. Proaktivita, myšlienka na koniec, prioritizácia, win-win riešenie a ďalšie princípy pre vyššiu osobnú produktivitu - to všetko budete mať po absolvovaní kurzu v malíčku,“ hovorí o svojom kurze obľúbený lektor Dan Gamrot.

Existuje mnoho prístupov k vyššej efektivite. A na pomyselnom vrchole čnie Sedem návykov skutočne efektívnych ľudí, ktoré v knižnej podobe popísal pred desiatkami rokov Stephen Covey. Mnoho ľudí život postavený na princípoch, ktoré Covey vo svojej knihe opísal, oslovil a nie nadarmo sa kniha stala celosvetovým bestsellerom. Mnoho ľudí ale tiež zistilo, že osvojenie si siedmich návykov, ktoré vedú k spokojnejšiemu životu, nie je také ľahké, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

V kurze sa dozviete, ako zmienených sedem návykov nielen pochopiť, ale tiež ako ich prakticky zaviesť do vášho života. Povieme si o jednotlivých princípoch, ale hlavne otvoríme praktické okienka a na konkrétnych príkladoch popíšeme, ako so siedmimi návykmi, ktoré môžu zvýšiť vašu kvalitu života, pracovať v každodenných situáciách.

Cieľ kurzu

  • Zaviesť proaktívne konanie do svojho života
  • Zvýšiť vlastnú efektivitu
  • Plánovať tie najdôležitejšie veci na prvom mieste
  • Hľadať win-win riešenie situácií
  • Pochopiť správanie a konanie ostatných
  • Naučiť sa vytvárať synergické spojenia
  • Doplňovať a udržiavať vlastnú energiu

Kurz je určený:

  • tým, ktorí chcú zvýšiť svoju osobnú produktivitu
  • tým, ktorí by radi zlepšili tímovú spoluprácu
  • tým, ktorí sa chcú venovať tým najdôležitejším aktivitám na prvom mieste

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

89 %

190 hodnotenie
118x
45x
21x
4x
2x

Juraj V.

Vdaka prispelo u hodnotenia prace v korporte.

Reakcia lektora:

“Díky moc za hodnocení kurzu a *****! Jsem rád, že se Vám líbil.“


Petra Školárová

dakujem, velmi dobry kurz a uzasny lektor

Reakcia lektora:

“Moc děkuji za ***** a reakci, jsem rád, že se Vám kurz líbil.“


Petr J.

Jako vzdy poucne

Reakcia lektora:

“Petře, díky moc. A držím palce, ať Vám návyky efektivních lidí pomáhají k životu, jaký chcete!“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.