Obsahová stratégia

Kurzom sprevádza  Obsahová agentura

Zistite, ako pripraviť obsah, ktorý vám privedie nových zákazníkov a udrží tých súčasných.

47,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:50 hod

Počet lekcií

58

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

„Kúp si to! Kúp si to! Kúp si to!” Neustálou otravnou reklamou potenciálnych zákazníkov obvykle len naštvete. Našťastie existuje oveľa elegantnejší spôsob ako ich osloviť.

Ponúknite im relevantný obsah a zapamätajú si vás, budú sa k vám vracať a začnú vás považovať za odborníkov. Až sa rozhodnú nakupovať, budú vedieť, že sa na vás môžu obrátiť.

Taký obsah ale nevznikne len tak odboku. Musíte mať presnú predstavu, kto sú vaši zákazníci, aký obsah chcú a ako ho k nim doručiť. Práve na tieto otázky vám odpovie obsahová stratégia.

Konkrétne sa dozviete:    

 • Ako vyťažiť vnútrofiremné informácie  
 • Ako správne previesť prieskum medzi zákazníkov  
 • Ako zostaviť obsahové persóny  
 • Ako pre ne naplánovať obsah  
 • Ako zostaviť ucelenú stratégiu  
 • Ako stratégiu správne uviesť do praxe  
 • Na čo si dať pri príprave pozor.

Pre koho je kurz určený?    

 • Pre každého, kto sa púšťa do svojej prvej obsahovej stratégie  
 • Pre všetkých, ktorí sa chcú v tvorbe obsahových stratégií zlepšiť  
 • Pre manažérov firiem, ktorí zisťujú, čo tvorba obsahovej stratégie obnáša  
 • Naučte sa, ako sa pomocou kvalitního obsahu dostať k cieľovej skupine a zviditeľniť svoju značku.  
 • Urobte prvý krok k obsahovej stratégii a absolvujte tento kurz. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Obsahová agentura

Obsahová agentúra

Obsahová agentúra sa špecializuje na dlhodobé dodávanie copywritingových a content marketingových služieb. 15 ľudí sa stará o čítať viacfungujúci obsah desiatkam klientov od Home Creditu cez CZC.cz po Jablotron. Vedľa tvorby obsahu a obsahových stratégií sa venuje školeniam a konzultáciám - najmä medzi technologickými startupmi v Jihomoravskom inovačnom centre. O svojom know-how sa pravidelne delí tiež na blogu na www.obsahova-agentura.cz.

Hodnotenie kurzu

92 %

60 hodnotenie
41x
15x
2x
2x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


PhDr. I. P.

hodnotný a nápomocný


Andrea B.

*******


Dominik B.

Kurz byl super. Vzal jsem si z toho mnoho nových poznatků na který musím zapracovat. Trochu mi vadila přehnaná gestikulace lektorky.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.