Obsahová stratégia I: Prvé kroky

Kurzom sprevádza Obsahová agentura Česky

Čo sa v kurze naučíte

Pritiahnite obsahom k svojej značke nových zákazníkov: efektívne, dômyselne a podľa jasného plánu.

V kurze si osvojíte

Na reklamu sú ľudia alergickí a vo väčšine odborov si vaša firma získa lepšie renomé pomocou skvelého obsahu - či už to sú napríklad články, videá alebo príspevky na sociálnych sieťach. Ale ak chcete, aby sa návštevníci na váš web pravidelne vracali a texty sami zdieľali, nestačí tvoriť len náhodný obsah.

Potrebujete presne vedieť, aké informácie vaši zákazníci ocenia, ako majú byť spracované a akým spôsobom ich najlepšie dostať k cieľovej skupine. To všetko vám povie dobre spracovaná obsahová stratégia.

Konkrétne sa dozviete:    

  • Aké sú riziká intuitívneho tvorenia obsahu  
  • V ktorých odboroch je obsahová stratégia nevyhnutná  
  • Ako spoznať kvalitnú obsahovú stratégiu  
  • Čo vám obsahová stratégia prinesie

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre každého, kto sa púšťa do svojej prvej obsahovej stratégie  
  • Pre všetkých, ktorí sa chcú v tvorbe obsahových stratégií zlepšiť  
  • Pre manažérov firiem, ktorí zisťujú, či sa im obsahová stratégia vyplatí  
  • Pre zadávateľov, ktorí sa potrebujú ubezpečiť, že je dodaná obsahová stratégia kvalitná.

Vďaka obsahovej stratégii a jej dlhodobému naplňovaniu posilníte povedomie o značke a stanete sa autoritou v odbore. Tiež zvýšite predaj, pretože oslovíte nových zákazníkov a tých súčasných si udržíte.

Urobte prvý krok k obsahovej stratégii a absolvujte tento kurz.

Osnova kurzu

Obsahová agentura

Obsahová agentura

Obsahová agentúra

Obsahová agentúra sa špecializuje na dlhodobé dodávanie copywritingových a content marketingových služieb. 15 ľudí sa stará o čítať viacfungujúci obsah desiatkam klientov od Home Creditu cez CZC.cz po Jablotron. Vedľa tvorby obsahu a obsahových stratégií sa venuje školeniam a konzultáciám - najmä medzi technologickými startupmi v Jihomoravskom inovačnom centre. O svojom know-how sa pravidelne delí tiež na blogu na www.obsahova-agentura.cz.

Všetky kurzy lektora Obsahová agentura

Hodnotenie kurzu

84 %

39 hodnotenie
19x
13x
3x
4x
0x

Zuzana F.

Urceny najma pre ludi, ktori o obsahovej strategii este nepoculi.


Petr S.

Pěkné shrnutí a vhled do problematiky. Díky


Andrea B.

******

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 11,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
17 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup