Obsahová stratégia IV: Stratégia prakticky

Kurzom sprevádza Obsahová agentura Česky

Cena: 11,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
23 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Spojte všetko, čo viete o svojej značke a zákazníkoch pomocou jednoduchej metodiky See-Think-Do-Care upravenej špeciálne na obsah.

V kurze si osvojíte

Údaje o súčasnom obsahu aj preferenciách zákazníkov už máte pohromade a teraz prichádza to najdôležitejšie. Ukážeme vám, ako o zozbieraných informáciách premýšľať a ako z nich vytvoriť obsahovú stratégiu.

Stanovíte si, ako chcete, aby vašu firmu klienti vnímali a odhalíte, v čom ste jedineční. Potom vytvoríte strategický plán, ktorý vám povie, na aký obsah sa zamerať. V kurze sa tiež zoznámite s frameworkom See-Think-Do-Care. Vďaka nemu zistíte, aký obsah potrebujú vaše persóny v rôznych častiach nákupného procesu.

Konkrétne sa dozviete:

 • Ako zistiť, v čom ste jedineční  
 • Ako rozpoznať prekážky, ktoré vás brzdia  
 • Ako zvoliť správnu stratégiu  
 • Podľa čoho určiť prioritu jednotlivých kanálov  
 • Ako si stanoviť ciele obsahovej stratégie  
 • K čomu slúži framework See-Think-Do-Care  
 • Ako See-Think-Do-Care použiť v praxi

Pre koho je kurz určený?    

 • Pre každého, kto sa púšťa do svojej prvej obsahovej stratégie  
 • Pre všetkých, ktorí sa chcú v tvorbe obsahových stratégií zlepšiť  
 • Pre všetkých, ktorí potrebujú strategicky plánovať obsah  
 • Pre všetkých, ktorí začínajú pracovať s frameworkom See-Think-Do-Care  
 • Pre manažérov firiem, ktorí si nechávajú spracovať obsahovú stratégiu.

Osnova kurzu

Obsahová agentura

Obsahová agentura

Obsahová agentúra

Obsahová agentúra sa špecializuje na dlhodobé dodávanie copywritingových a content marketingových služieb. 15 ľudí sa stará o čítať viacfungujúci obsah desiatkam klientov od Home Creditu cez CZC.cz po Jablotron. Vedľa tvorby obsahu a obsahových stratégií sa venuje školeniam a konzultáciám - najmä medzi technologickými startupmi v Jihomoravskom inovačnom centre. O svojom know-how sa pravidelne delí tiež na blogu na www.obsahova-agentura.cz.

Všetky kurzy lektora Obsahová agentura

Hodnotenie kurzu

90 %

18 hodnotenie
13x
2x
2x
1x
0x

Andrea B.

******


Dominika V.

Zajímavý


Dagmar T.

Výborné. Děkuji

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.