Obsahová stratégia IV: Stratégia prakticky

Kurzom sprevádza  Obsahová agentura

Spojte všetko, čo viete o svojej značke a zákazníkoch pomocou jednoduchej metodiky See-Think-Do-Care upravenej špeciálne na obsah.

11,00 € s DPH

Celková dĺžka

23 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Údaje o súčasnom obsahu aj preferenciách zákazníkov už máte pohromade a teraz prichádza to najdôležitejšie. Ukážeme vám, ako o zozbieraných informáciách premýšľať a ako z nich vytvoriť obsahovú stratégiu.

Stanovíte si, ako chcete, aby vašu firmu klienti vnímali a odhalíte, v čom ste jedineční. Potom vytvoríte strategický plán, ktorý vám povie, na aký obsah sa zamerať. V kurze sa tiež zoznámite s frameworkom See-Think-Do-Care. Vďaka nemu zistíte, aký obsah potrebujú vaše persóny v rôznych častiach nákupného procesu.

Konkrétne sa dozviete:

 • Ako zistiť, v čom ste jedineční  
 • Ako rozpoznať prekážky, ktoré vás brzdia  
 • Ako zvoliť správnu stratégiu  
 • Podľa čoho určiť prioritu jednotlivých kanálov  
 • Ako si stanoviť ciele obsahovej stratégie  
 • K čomu slúži framework See-Think-Do-Care  
 • Ako See-Think-Do-Care použiť v praxi

Pre koho je kurz určený?    

 • Pre každého, kto sa púšťa do svojej prvej obsahovej stratégie  
 • Pre všetkých, ktorí sa chcú v tvorbe obsahových stratégií zlepšiť  
 • Pre všetkých, ktorí potrebujú strategicky plánovať obsah  
 • Pre všetkých, ktorí začínajú pracovať s frameworkom See-Think-Do-Care  
 • Pre manažérov firiem, ktorí si nechávajú spracovať obsahovú stratégiu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Obsahová agentura

Obsahová agentúra

Obsahová agentúra sa špecializuje na dlhodobé dodávanie copywritingových a content marketingových služieb. 15 ľudí sa stará o čítať viacfungujúci obsah desiatkam klientov od Home Creditu cez CZC.cz po Jablotron. Vedľa tvorby obsahu a obsahových stratégií sa venuje školeniam a konzultáciám - najmä medzi technologickými startupmi v Jihomoravskom inovačnom centre. O svojom know-how sa pravidelne delí tiež na blogu na www.obsahova-agentura.cz.

Hodnotenie kurzu

88 %

24 hodnotenie
15x
5x
3x
1x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petr S.

Srozumitelné shrnutí s konkrétními tipy, jak na věc. Díky :)


Andrea B.

******


Dominika V.

Zajímavý

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.