Obsahová stratégia V: 10 detailov funkčnej stratégie

Kurzom sprevádza Obsahová agentura Česky

Cena: 11,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
22 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa, ako postaviť obsahový tím aj komunikačný manuál, ako merať úspešnosť obsahu a ako pracovať so spätnou väzbou.

V kurze si osvojíte

Chcete vedieť trik, ako do obsahu premietnuť svoju jedinečnosť a ako sa odlíšiť od konkurencie? Ešte než sa pustíte do naplňovania obsahovej stratégie, potrebujete komunikačný manuál. V kurze sa tiež dozviete, ako zostaviť fungujúci obsahový tím a kde pri dlhodobej tvorbe čerpať inšpiráciu. A aby ste sa ubezpečili, že sa uberáte správnym smerom, ukážeme vám podľa akých ukazovateľov obsahové aktivity hodnotiť.

Konkrétne sa dozviete:    

 • Čo obsahuje komunikačný manuál  
 • Ako stanoviť tonalitu značky  
 • Ako má vyzerať obsahový tím  
 • Ako nastaviť procesy tvorby obsahu  
 • Prečo je dôležité obsahovú stratégiu priebežne revidovať  
 • Ako merať ukazovatele úspechu  
 • Ako pracovať so spätnou väzbou

Pre koho je kurz určený?    

 • Pre každého, kto sa púšťa do svojej prvej obsahovej stratégie  
 • Pre všetkých, ktorí sa chcú v tvorbe obsahových stratégií zlepšiť  
 • Pre každého, kto vytvára komunikačný manuál  
 • Pre všetkých, ktorí produkujú obsah podľa obsahovej stratégie  
 • Pre marketingových manažérov, ktorí sú zodpovední za naplňovanie obsahovej stratégie.

Aby vám obsahová stratégia priniesla očakávaný úžitok, nestačí, keď leží v zásuvke. Preto sa v tomto module dozviete 10 dôležitých detailov, ktoré vám s jej každodenným naplňovaním pomôžu.

Prihláste sa do kurzu a začnite obsahovú stratégiu úspešne aplikovať ešte dnes.

Osnova kurzu

Obsahová agentura

Obsahová agentura

Obsahová agentúra

Obsahová agentúra sa špecializuje na dlhodobé dodávanie copywritingových a content marketingových služieb. 15 ľudí sa stará o čítať viacfungujúci obsah desiatkam klientov od Home Creditu cez CZC.cz po Jablotron. Vedľa tvorby obsahu a obsahových stratégií sa venuje školeniam a konzultáciám - najmä medzi technologickými startupmi v Jihomoravskom inovačnom centre. O svojom know-how sa pravidelne delí tiež na blogu na www.obsahova-agentura.cz.

Všetky kurzy lektora Obsahová agentura

Hodnotenie kurzu

82 %

12 hodnotenie
7x
1x
3x
0x
1x

Andrea B.

*****


Matěj K.

A zase špatně, už mě to rozčiluje. Opět odkazují na materiály pod videem, které tam nejsou. Pro mě jsou důležitý.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.