Práca s informáciami vo výrobe I.

Kurzom sprevádza  Radovan Čadek

Vhodné na počúvanie

Ako pracovať s informáciami v modernej dobe? Ako sa vysporiadať s kopou e-mailov? Ako si písať poznámky, aby ste informácie vždy rýchlo našli?

24,00 € s DPH

Celková dĺžka

30 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Vedieť správne spracovať a kedykoľvek rýchlo nájsť veľké množstvo informácií je čím ďalej dôležitejšou zručnosťou v práci všetkých vedúcich pracovníkov. V kurze vám predstavíme konkrétne nástroje na prácu s mnohými informáciami, ale aj ako si pisať poznámky efektívne na papier. Mnoho praktických ukážok je zárukou, že budete hneď vedieť, čo zajtra zlepšíte.

Kurz je určený:    

  • majstrom, vedúcim pracovníkom a topmanažmentu hlavne vo výrobe  
  • špecialistom a projektovým manažérom, ktorí koordinujú mnoho akcií súčasne.

V kurze sa naučíte:    

  • tipy na to, aké možnosti práce s úlohami a informáciami sa v dnešnom digitálnom svete ponúka  
  • unikátne a konkrétne návody ako byť efektívnejší a zaručene spoľahlivý manažér, ktorý zvláda perfektne koordinovať seba aj svoj tím  
  • námety na tvorbu myšlienkových máp vhodných na každý deň  
  • čo ponúka software Mindjet MindManager, OneNote, Excel, ale aj ako si lepšie písať poznámky na papier  
  • aké sú možnosti prípravy stratégie a ako zaručiť jej prienik do práce každého zamestnanca.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Radovan Čadek

Mentor pre výrobný management, inštruktor managementu informácií

Radovan Čadek pracoval vo farmaceutickej aj automotive výrobe, kde sa certifikoval v Six Sigma, LEAN a TPS. Aktívnemu vylepšovaniu spôsobov práce s čítať viacinformáciami sa venuje od roku 2012. Od roku 2015 svoj štýl práce prednáša a ďalej rozvíja. V roku 2020 publikoval knihu „Stopárov sprievodca po výrobe – Management informácií“, ktorá je voľná na stiahnutie na www.LcontroL.cz

Hodnotenie kurzu

78 %

174 hodnotenie
64x
49x
41x
17x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michal K.

goood. test na poprve :D


Miloš B.

.


Jana Ť.

Stručné, přehledné a efektivní !!

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.