Práca s informáciami vo výrobe II.

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Radovan Čadek Česky

Cena: 24,00 € s DPH

Počet lekcií:
7
Celková dĺžka videí:
42 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Ako pracovať s informáciami v modernej dobe? Ako sa vysporiadať s kopou e-mailov? Ako a aké informácie evidovať, aby ste ich vždy rýchlo našli?

Vedieť správne spracovať a kedykoľvek rýchlo nájsť veľké množstvo informácií je čím ďalej dôležitejšou zručnosťou v práci všetkých vedúcich pracovníkov. V kurze vám predstavíme konkrétne nástroje na prácu s mnohými informáciami, ale aj ako si písať poznámky efektívne na papier. Mnoho praktických ukážok je zárukou, že budete hneď vedieť, čo zajtra zlepšíte.

Kurz je určený:    

  • majstrom, vedúcim pracovníkom a topmanažmentu hlavne vo výrobe  
  • špecialistom a projektovým manažérom, ktorí koordinujú mnoho akcií súčasne.

V kurze sa naučíte:    

  • tipy na to, aké možnosti práce s úlohami a informáciami sa v dnešnom digitálnom svete ponúka  
  • unikátne a konkrétne návody, ako byť efektívnejší a zaručene spoľahlivý manažér, ktorý zvláda perfektne koordinovať ako seba, tak svoj tím  
  • aké denné a týždenné rutinné prípravy môžu majstrom a manažérom ušetriť veľa času  
  • čo ponúka software Mindjet MindManager, OneNote, Excel, ale aj ako si lepšie písať poznámky na papier  
  • poznámky, ktoré by ste si mali evidovať, pretože bez nich nebudete môcť riadiť žiadny tím  
  • aké formy vizualizácie a štandardizácie môžu viesť k lepšej samostatnosti tímu a zlepšovaniu.

Osnova kurzu

Radovan Čadek

Radovan Čadek

Mentor pre výrobný management, inštruktor Managementu informácií

Radovan Čadek pracoval vo farmaceutickej aj automotive výrobe, kde sa certifikoval v Six Sigma, LEAN a TPS. Aktívnemu vylepšovaniu spôsobov práce s čítať viacinformáciami sa venuje od roku 2012. Od roku 2015 svoj štýl práce prednáša a ďalej rozvíja. V roku 2020 publikoval knihu „Stopárov sprievodca po výrobe – Management informácií“, ktorá je voľná na stiahnutie na www.LcontroL.cz

Všetky kurzy lektora Radovan Čadek

Hodnotenie kurzu

76 %

59 hodnotenie
22x
16x
12x
6x
3x

Patrik K.

Mnoho zajímavých informací týkající se managamentu informací. Děkuji


Andrea B.

******


Radek Š.

Stručný návod jak být lepší vedoucí v plánování výroby nebo v řízení projektů. Doporučuji každému výrobakovi.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.