Práca s informáciami vo výrobe II.
Kurzom sprevádza Radovan Čadek Česky
Čo sa v kurze naučíte
Ako pracovať s informáciami v modernej dobe? Ako sa vysporiadať s kopou e-mailov? Ako a aké informácie evidovať, aby ste ich vždy rýchlo našli?
V kurze si osvojíte
Vedieť správne spracovať a kedykoľvek rýchlo nájsť veľké množstvo informácií je čím ďalej dôležitejšou zručnosťou v práci všetkých vedúcich pracovníkov. V kurze vám predstavíme konkrétne nástroje na prácu s mnohými informáciami, ale aj ako si písať poznámky efektívne na papier. Mnoho praktických ukážok je zárukou, že budete hneď vedieť, čo zajtra zlepšíte.
Kurz je určený:
- majstrom, vedúcim pracovníkom a topmanažmentu hlavne vo výrobe
- špecialistom a projektovým manažérom, ktorí koordinujú mnoho akcií súčasne.
V kurze sa naučíte:
- tipy na to, aké možnosti práce s úlohami a informáciami sa v dnešnom digitálnom svete ponúka
- unikátne a konkrétne návody, ako byť efektívnejší a zaručene spoľahlivý manažér, ktorý zvláda perfektne koordinovať ako seba, tak svoj tím
- aké denné a týždenné rutinné prípravy môžu majstrom a manažérom ušetriť veľa času
- čo ponúka software Mindjet MindManager, OneNote, Excel, ale aj ako si lepšie písať poznámky na papier
- poznámky, ktoré by ste si mali evidovať, pretože bez nich nebudete môcť riadiť žiadny tím
- aké formy vizualizácie a štandardizácie môžu viesť k lepšej samostatnosti tímu a zlepšovaniu.
Osnova kurzu

Radovan Čadek
Mentor pre výrobný management, inštruktor Managementu informácií
Radovan Čadek pracoval vo farmaceutickej aj automotive výrobe, kde sa certifikoval v Six Sigma, LEAN a TPS. Aktívnemu vylepšovaniu spôsobov práce s … čítať viacinformáciami sa venuje od roku 2012. Od roku 2015 svoj štýl práce prednáša a ďalej rozvíja. V roku 2020 publikoval knihu „Stopárov sprievodca po výrobe – Management informácií“, ktorá je voľná na stiahnutie na www.LcontroL.cz
Hodnotenie kurzu
76 %
Mnoho zajímavých informací týkající se managamentu informací. Děkuji
******
Stručný návod jak být lepší vedoucí v plánování výroby nebo v řízení projektů. Doporučuji každému výrobakovi.
Ako kurz prebieha?
Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.