Psychológia presvedčivosti: Umenie ovplyvňovať

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Vít Prokůpek

Cena: 52,00 € s DPH

Počet lekcií:
35
Celková dĺžka videí:
1:58 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Zvýšte svoju presvedčivosť. Naučte sa techniky majstrov ovplyvňovania, zlepšite svoj vzťahy, posilnite komunikáciu. Učte sa od profesionálneho vyjednávača a experta na psychológiu ovplyvňovania.

V kurze si osvojíte

Vyjednávanie

Či sa vám to páči alebo nie, ovplyvňovanie je vaším chlebom – každý deň niekoho o niečom presviedčate. Často to robíte intuitívne, niekedy sa podarí, niekedy menej.

Aké by to bolo, keby ste hlbšie porozumeli tomu, ako sa ľudia rozhodujú, a vedeli ich rozhodnutie lepšie ovplyvňovať? Boli obľúbenejší a častejšie počuli „Áno!“ ako odpoveď na svoje žiadosti?

Kurz Psychológia presvedčivosti: Umenie ovplyvňovať vás prevedie zákutiami ľudského rozhodovania, ktoré je často iracionálne. Avšak aj iracionalita sa riadi určitými vzorcami a je možné ju predvídať. Pochopíte, na aké podnety ľudia reagujú pozitívne a čo ich naopak odraďuje.

Lektor kurzu umenia ovplyvňovať pracuje ako profesionálny vyjednávač. Do kurzu zozbieral niekoľko univerzálnych princípov a poriadnu nálož praktických techník, ktoré môžete hneď zajtra uplatniť vo svojej práci i v súkromnom živote.

Vďaka kurzu sa naučíte, ako:    

  • zanechať pozitívny prvý dojem a ľahko nadväzovať vzťahy,  
  • rozpoznať manipuláciu a brániť sa jej,  
  • využívať silu slov a vyvarovať sa častých komunikačných ukĺznutí,  
  • zvýšiť šancu, že presvedčíte ostatných,  
  • prezentovať svoju ponuku tak, aby bola prijatá,  
  • používať techniky najlepších ovplyvňovačov vo svojej práci aj v súkromnom živote,  
  • funguje ľudské rozhodovanie a ako to využiť pri ovplyvňovaní ostatných.

Súvisiace kurzy:    

  • Vyjednávanie I: Premýšľajte a konajte ako vyjednávač  
  • Vyjednávanie II: Časté techniky a triky  
  • Vyjednávanie III: Pokročilé stratégie a techniky 

Osnova kurzu

Vít Prokůpek

Vít Prokůpek

Profesionálny vyjednávač a expert na psychológiu ovplyvňovania

Vít Prokůpek je profesionálny vyjednávač, expert na psychológiu ovplyvňovania a autor knižného bestselleru čítať viacPsychológia ovplyvňovania: 99 tipov na zvýšenie vašej presvedčivosti. Pomohol viac ako 150 firmám a jeho seminárov sa zúčastnili ľudia z 32 rôznych krajín sveta. Ako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiám (napr. Česká televízia, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikateľ a ďalšie). Externe prednáša na 8 univerzitách.

Všetky kurzy lektora Vít Prokůpek

Hodnotenie kurzu

88 %

452 hodnotenie
287x
105x
32x
20x
8x

Patrik E.


Iveta M.

Kurz je veľmi dlhý a test sa nedá spraviť na prvý krát. Ale dá sa.


Monika Mičeková

kurz je velmi dlhy a test sa neda urobit na prvy krat

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.