Software pre virtuálne konferencie

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Seduo.sk

Cena: 5,00 € s DPH

Počet lekcií:
5
Celková dĺžka videí:
19 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Potrebujete byť naraz na dvoch miestach? Nechce sa vám zbytočne cestovať kvôli krátkej schôdzke? Skrátka chcete byť efektívnejší v komunikácii?

V kurze si osvojíte

Aplikácie

Vyskúšajte videokonferencie prostredníctvom jedného z riešení, ktoré vám predstavíme v tomto kurze: Skype for Business, Wire, Riot.im a Whereby. Videotelefonovanie zlepší vašu komunikáciu s partnermi či kolegami. Nie je nad to riešiť problémy, vymýšľať nápady či konzultovať riešenie tvárou v tvár. Je to veľmi jednoduché a pritom veľmi efektívne. Tak na nič nečakajte a začnite s videokonferenciami už dnes.

Osnova kurzu

Softvér pre virtuálne konferencie

2.  Wire

8:31


3.  Riot

5:36


0:49


Celková dĺžka videí
19 min
Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

79 %

45 hodnotenie
15x
15x
13x
1x
1x

Tomáš P.


Lýdia H.


Pavla B.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.