Tréning vyjednávania prakticky I.

Kurzom sprevádza Vít Prokůpek Česky

Cena: 35,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
1:02 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Sledujte vyjednávača v akcii! Praktický videokurz vyjednávania vytvorený popredným vyjednávačom, ktorý vám na príkladoch ukáže, ako (ne)vyjednávať.

V kurze si osvojíte

Sledujte vyjednávačov v akcii! Praktický videokurz vyjednávania vytvorený popredným vyjednávačom, ktorý vám na príkladoch ukáže, ako (ne)vyjednávať.

Či sa nám to páči alebo nie, všetci niekedy vyjednávame. Občas o našom úspechu aj neúspechu vo vyjednávaní rozhoduje zlomok sekundy. Správne položená otázka v správnu chvíľu. Sekundové zaváhanie. Nešikovná formulácia ponuky. Neočakávaná požiadavka na zľavu. Pevná obrana pred nátlakom…

Profesionálny vyjednávač a skúsený lektor vyjednávania ukazuje na skutočných príkladoch, kde sa ľudia pri vyjednávaní dopúšťajú najvýraznejších chýb a dáva návod ako sa im vyhnúť. Súčasne učí, ako z každého vyjednávania získať viac a pritom si zachovať pozitívny vzájomný vzťah.

V kurze sa naučíte:    

  • Odhaliť manipulatívne techniky a brániť sa im.  
  • Primerane reagovať na neprimerané požiadavky pri rokovacom stole.  
  • Predchádzať konfliktom a vedieť ich riadiť, keď už vzniknú.  
  • Pochopiť dynamiku vyjednávacieho procesu a efektívne a rýchlo reagovať.  
  • Uvedomíte si, akých najčastejších chýb sa vyjednávači dopúšťajú a sami sa ich v budúcnosti vyvarujete.  
  • Pochopíte, prečo by ste mali jednať ako buldog a prečo sa naopak vyhnúť „jahňaciemu” a „vlčiemu” štýlu.

Kurz je určený pre:    

  • každého, kto vo svojej práci alebo súkromnom živote vyjednáva.

Osnova kurzu

Vít Prokůpek

Vít Prokůpek

Profesionálny vyjednávač a expert na psychológiu ovplyvňovania

Vít Prokůpek je profesionálny vyjednávač, expert na psychológiu ovplyvňovania a autor knižného bestselleru čítať viacPsychológia ovplyvňovania: 99 tipov na zvýšenie vašej presvedčivosti. Pomohol viac ako 150 firmám a jeho seminárov sa zúčastnili ľudia z 32 rôznych krajín sveta. Ako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiám (napr. Česká televízia, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikateľ a ďalšie). Externe prednáša na 8 univerzitách.

Všetky kurzy lektora Vít Prokůpek

Hodnotenie kurzu

84 %

453 hodnotenie
229x
130x
61x
19x
14x

Vladimír K.

Zaujímavý a hodnotný kurz pre každodenný život, v ktorom človek vyjednáva, ani si to neuvedomuje - jak v pracovnom, tak i súkromnom živote. Prínosný a poučný kurz, ďakujem.


Radim L.

Ta jeho audiokniha je výborná. Ale tento kurz mě zklamal ,je to slátanina a a nenavazuje to.


Jaromir Š.

skvělý kurz a hezká videa

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.