Tréning vyjednávania prakticky II.

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Vít Prokůpek

Cena: 32,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
1:51 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Sledujte vyjednávača v akcii! Pokračovanie praktického videokurzu o vyjednávaní vytvoreného popredným vyjednávačom, ktorý vám na príkladoch ukáže, ako (ne)vyjednávať.

V kurze si osvojíte

Vyjednávanie

Sledujte vyjednávačov v akcii! Pokračovanie praktického videokurzu vyjednávania vytvoreného popredným vyjednávačom, ktorý vám na príkladoch ukáže ako (ne)vyjednávať.

Či sa nám to páči alebo nie, všetci niekedy vyjednávame. Občas o našom úspechu aj neúspechu vo vyjednávaní rozhoduje zlomok sekundy. Správne položená otázka v správnu chvíľu. Sekundové zaváhanie. Nešikovná formulácia ponuky. Neočakávaná požiadavka na zľavu. Pevná obrana pred nátlakom…

Profesionálny vyjednávač a skúsený lektor vyjednávania ukazuje na skutočných príkladoch, kde sa ľudia pri vyjednávaní dopúšťajú najvýraznejších chýb a dáva návod ako sa im vyhnúť. Súčasne učí, ako z každého vyjednávania získať viac a pritom si zachovať pozitívny vzájomný vzťah.

V kurze sa naučíte:

  • Odhaliť manipulatívne techniky a brániť sa im.  
  • Primerane reagovať na neprimerané požiadavky pri rokovacom stole.  
  • Predchádzať konfliktom a vedieť ich riadiť, keď už vzniknú.  
  • Pochopiť dynamiku vyjednávacieho procesu a efektívne a rýchlo reagovať.  
  • Uvedomíte si, akých najčastejších chýb sa vyjednávači dopúšťajú a sami sa ich v budúcnosti vyvarujete.  
  • Dostanete dve zásadné lekcie vyjednávania, ktoré oceníte v praxi.

Kurz je určený pre:    

  • každého, kto vo svojej práci alebo súkromnom živote vyjednáva.

Osnova kurzu

Vít Prokůpek

Vít Prokůpek

Profesionálny vyjednávač a expert na psychológiu ovplyvňovania

Vít Prokůpek je profesionálny vyjednávač, expert na psychológiu ovplyvňovania a autor knižného bestselleru čítať viacPsychológia ovplyvňovania: 99 tipov na zvýšenie vašej presvedčivosti. Pomohol viac ako 150 firmám a jeho seminárov sa zúčastnili ľudia z 32 rôznych krajín sveta. Ako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiám (napr. Česká televízia, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikateľ a ďalšie). Externe prednáša na 8 univerzitách.

Všetky kurzy lektora Vít Prokůpek

Hodnotenie kurzu

89 %

126 hodnotenie
77x
34x
8x
6x
1x

Martin S.

trochu dlouhé, ale jinak výborné


Alexander M.

Velmi přínosné, s odstupom času vidím chyby, ktoré som robil. Teraz len pracovať na ich odstránení.


Marcela D.

Informacni prinos velmi dobry, ale trochu zdlouhave ukazky i rozbory.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.