Tréning vyjednávania prakticky II.

Kurzom sprevádza  Vít Prokůpek

Sledujte vyjednávača v akcii! Pokračovanie praktického videokurzu o vyjednávaní vytvoreného popredným vyjednávačom, ktorý vám na príkladoch ukáže, ako (ne)vyjednávať. Celý popisok

35,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:51 hod

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Sledujte vyjednávačov v akcii! Pokračovanie praktického videokurzu vyjednávania vytvoreného popredným vyjednávačom, ktorý vám na príkladoch ukáže ako (ne)vyjednávať.

Či sa nám to páči alebo nie, všetci niekedy vyjednávame. Občas o našom úspechu aj neúspechu vo vyjednávaní rozhoduje zlomok sekundy. Správne položená otázka v správnu chvíľu. Sekundové zaváhanie. Nešikovná formulácia ponuky. Neočakávaná požiadavka na zľavu. Pevná obrana pred nátlakom…

Profesionálny vyjednávač a skúsený lektor vyjednávania ukazuje na skutočných príkladoch, kde sa ľudia pri vyjednávaní dopúšťajú najvýraznejších chýb a dáva návod ako sa im vyhnúť. Súčasne učí, ako z každého vyjednávania získať viac a pritom si zachovať pozitívny vzájomný vzťah.

V kurze sa naučíte:

  • Odhaliť manipulatívne techniky a brániť sa im.  
  • Primerane reagovať na neprimerané požiadavky pri rokovacom stole.  
  • Predchádzať konfliktom a vedieť ich riadiť, keď už vzniknú.  
  • Pochopiť dynamiku vyjednávacieho procesu a efektívne a rýchlo reagovať.  
  • Uvedomíte si, akých najčastejších chýb sa vyjednávači dopúšťajú a sami sa ich v budúcnosti vyvarujete.  
  • Dostanete dve zásadné lekcie vyjednávania, ktoré oceníte v praxi.

Kurz je určený pre:    

  • každého, kto vo svojej práci alebo súkromnom živote vyjednáva.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Vít Prokůpek

Profesionálny vyjednávač a expert na psychológiu ovplyvňovania

Vít Prokůpek je profesionálny vyjednávač, expert na psychológiu ovplyvňovania a autor knižného bestselleru čítať viacPsychológia ovplyvňovania: 99 tipov na zvýšenie vašej presvedčivosti. Pomohol viac ako 150 firmám a jeho seminárov sa zúčastnili ľudia z 32 rôznych krajín sveta. Ako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiám (napr. Česká televízia, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikateľ a ďalšie). Externe prednáša na 8 univerzitách.

Hodnotenie kurzu

88 %

215 hodnotenie
128x
59x
15x
10x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ondrej K.

Dobrý kurz, ale pri niektorých ukážkach trhalo video (hudobník) alebo haprovala kvalita zvuku (pazvuky v pozadí pri jednaní o cene v častiach rozbor I. a II.)


Pavel H.

Nějaká teorie, rozpačitě výkony herců, sebevědomé selfpromotion na konci. Chybí mi tam strategie, v této situaci se chovejte tak. Místo toho pár ukázek, kde se aktéři občas ztráceli v roli, nesmyslné vyjednávání v dolarech v našem oboru o naší věci, a pak závěr: všimli jste si, jak říká, a měla by říct... Jako když se koukáte na takešiho hrad a na konci vám strejda vysvětlí, jaká jsou vlastnĕ pravidla hry. Určitě to je na několik zopakování a vychytávání tipů. Takže Komenský by měl vlastně asi radost...

Reakcia lektora:

“Dobrý den, Pavle, děkuji Vám za obsáhlou zpětnou vazbu, mám k ní několik bodů: - Nejedná se o herecké scénky, ale autentická vyjednávání (vyjednavači měli k dispozici pouze vstupní informace, strategii a taktiku si každý stanovil sám). - Je jedno, jestli vyjednáváte v dolarech, eurech nebo korunách. Strategie, techniky a přístupy jsou stejné (jen si dosadíte jinou měnu). Je to stejné, jako když sčítáte - stejným postupem sčítáte jablka i melouny. Postup je stejný, liší se jen předměty, na které ho uplatňujete. Zrovna tak dovednosti a techniky, které popisuji v ukázkách, můžete uplatnit i v jiných vyjednáváních, tedy předmět vyjednávání je pro naše výukové účely vcelku irelevantní. - Ano, nejdřív vidět v praxi a zamyslet se, pak teprve to rozebrat a zobecnit - tento induktivní postup má při výuce vyjednávání mnohem lepší výsledky než opačný, deduktivní postup (tedy nejdřív teorie a pak si to ukážeme na příkladu). Rozumím tomu, že ne každému první přístup vyhovuje, je třeba u něj více přemýšlet. :-)“


Lucia B.

Dobry den, hviezdicku davam za tie pravdy ktore som v kurze nasla a bolo ich zopar, dakujem. Zial zanikaju v tej omacke polopravd a prazdnych slov, je to ako hladat ihlu v kopke sena. Mozno ste dobry vyjednavac no z mojej strany to neviete prezentovat.

Dobra prezentaci je vtedy ak sa zamyslite co sa z nej da vyhodit a bude to davat zmysel, to ma naucil kurz seduo.
U vas sa da vyhodit 95% a bude to davat zmysel, pozrite si kurz pana konecneho - hovori jasne, strucne, zrozumitelne a jeho priklady 1 minutove, nie 20 minutove smeruju k pointe, z jeho kurzu si pamatam 90% z vasho ak tak 5%.

Dakujem

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.