Vyjednávanie II: Časté techniky a triky

Kurzom sprevádza Vít Prokůpek Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
50 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Braňte sa častým vyjednávacím trikom a naučte sa dosahovať dohôd výhra-výhra. Ovládnite konštruktívnu komunikáciu, zvíťazte nad emóciami a naučte sa vnímať problém očami druhého.

V kurze si osvojíte

Kurz „Vyjednávanie II“ prehlbuje znalosti prvého kurzu („Vyjednávanie I“) o niekoľko ďalších techník. Zameriame sa tiež na zvládanie emócií vo vypätých situáciách a utuženie komunikačných zručností.

Ako vyjednávať efektívnejšie? Ako sa vyhnúť častým chybám vo vyjednávaní? Čo robiť, keď druhá strana jedná nekonštruktívne?

Vďaka kurzu sa naučíte:    

 • rozoznať pascu pozičného vyjednávania a vyhnúť sa jej,  
 • vnímať problém aj očami svojho vyjednávacieho partnera,  
 • zlepšíte sa v rozoznávaní vlastných emócií a v práci s nimi,  
 • budete lepšie zvládať emócie druhých i vo vypätých situáciách,  
 • posilníte svoje komunikačné zručnosti vo vyjednávaní,  
 • naučíte sa rozlišovať medzi záujmami a pozíciami a ponoriť sa do hlbín záujmov,  
 • naučíte sa používať päť účinných vyjednávacích techník,  
 • dozviete sa odpovede na tri časté otázky, ktoré ľudia o vyjednávaní dávajú.

Súvisiace kurzy:    

 • Psychológia presvedčivosti: Umenie ovplyvňovať  
 • Vyjednávanie I: Premýšľajte a konajte ako vyjednávač  
 • Vyjednávanie III: Pokročilé stratégie a techniky 

Osnova kurzu

Vít Prokůpek

Vít Prokůpek

Profesionálny vyjednávač a expert na psychológiu ovplyvňovania

Vít Prokůpek je profesionálny vyjednávač, expert na psychológiu ovplyvňovania a autor knižného bestselleru čítať viacPsychológia ovplyvňovania: 99 tipov na zvýšenie vašej presvedčivosti. Pomohol viac ako 150 firmám a jeho seminárov sa zúčastnili ľudia z 32 rôznych krajín sveta. Ako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiám (napr. Česká televízia, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikateľ a ďalšie). Externe prednáša na 8 univerzitách.

Všetky kurzy lektora Vít Prokůpek

Hodnotenie kurzu

89 %

329 hodnotenie
203x
83x
30x
10x
3x

Michaela D.

ok


Václav D.

Super


Radana H.

Kurz je srozumitelný, obsahuje poměrně dost informací, přivítala bych více praktických příkladů, jak jednotlivé vyjednávací techniky efektivně využít i jak se jim efektivně bránit. Také bych přivítala nějaký shrnující studijní materiál, který bych mohla mít kdykoliv při ruce.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.