Vyjednávanie II: Časté techniky a triky

Kurzom sprevádza  Vít Prokůpek

Braňte sa častým vyjednávacím trikom a naučte sa dosahovať dohôd výhra-výhra. Ovládnite konštruktívnu komunikáciu, zvíťazte nad emóciami a naučte sa vnímať problém očami druhého. Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

50 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurz „Vyjednávanie II“ prehlbuje znalosti prvého kurzu („Vyjednávanie I“) o niekoľko ďalších techník. Zameriame sa tiež na zvládanie emócií vo vypätých situáciách a utuženie komunikačných zručností.

Ako vyjednávať efektívnejšie? Ako sa vyhnúť častým chybám vo vyjednávaní? Čo robiť, keď druhá strana jedná nekonštruktívne?

Vďaka kurzu sa naučíte:    

 • rozoznať pascu pozičného vyjednávania a vyhnúť sa jej,  
 • vnímať problém aj očami svojho vyjednávacieho partnera,  
 • zlepšíte sa v rozoznávaní vlastných emócií a v práci s nimi,  
 • budete lepšie zvládať emócie druhých i vo vypätých situáciách,  
 • posilníte svoje komunikačné zručnosti vo vyjednávaní,  
 • naučíte sa rozlišovať medzi záujmami a pozíciami a ponoriť sa do hlbín záujmov,  
 • naučíte sa používať päť účinných vyjednávacích techník,  
 • dozviete sa odpovede na tri časté otázky, ktoré ľudia o vyjednávaní dávajú.

Súvisiace kurzy:    

 • Psychológia presvedčivosti: Umenie ovplyvňovať  
 • Vyjednávanie I: Premýšľajte a konajte ako vyjednávač  
 • Vyjednávanie III: Pokročilé stratégie a techniky 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Vít Prokůpek

Profesionálny vyjednávač a expert na psychológiu ovplyvňovania

Vít Prokůpek je profesionálny vyjednávač, expert na psychológiu ovplyvňovania a autor knižného bestselleru čítať viacPsychológia ovplyvňovania: 99 tipov na zvýšenie vašej presvedčivosti. Pomohol viac ako 150 firmám a jeho seminárov sa zúčastnili ľudia z 32 rôznych krajín sveta. Ako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiám (napr. Česká televízia, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikateľ a ďalšie). Externe prednáša na 8 univerzitách.

Hodnotenie kurzu

89 %

351 hodnotenie
217x
88x
32x
11x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michaela D.

ok


Václav D.

Super


Radana H.

Kurz je srozumitelný, obsahuje poměrně dost informací, přivítala bych více praktických příkladů, jak jednotlivé vyjednávací techniky efektivně využít i jak se jim efektivně bránit. Také bych přivítala nějaký shrnující studijní materiál, který bych mohla mít kdykoliv při ruce.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.