Vyjednávanie III: Pokročilé stratégie a techniky

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Vít Prokůpek

Cena: 24,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
37 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Premýšľate o vyjednávaní strategicky? Dokážete počítať dopredu ako pri šachovej partii? Zvládate ťažké situácie pri rokovacom stole? Naučte sa vyjednávať ako najlepší profesionáli.

V kurze si osvojíte

Vyjednávanie

Ak máte za sebou kurzy „Vyjednávanie I“ a „Vyjednávanie II“, teraz prišiel čas zamerať sa na ešte pokročilejšie stratégie a techniky.

Vďaka kurzu sa naučíte:    

 • pomenovať kľúčové premenné vo vyjednávacom procese,  
 • uvažovať o vyjednávaní analyticky a strategicky,  
 • pochopíte, že veľká časť vášho úspechu vo vyjednávaní vyplýva z vašej práce mimo rokovacieho stola,  
 • naučíte sa pracovať s mantrou úspešných vyjednávačov,  
 • prejdete si zásadnou dilemou, ktorú iba 5 % vyjednávačov vyrieši správne,  
 • zlepšíte sa vo vytváraní rôznych variantov dohody,  
 • naučíte sa vo vyjednávaní pracovať s objektivnymi kritériami,  
 • objavíte päť ďalších vyjednávacích techník.

Súvisiace kurzy:    

 • Psychológia presvedčivosti: Umenie ovplyvňovať  
 • Vyjednávanie I: Premýšľajte a konajte ako vyjednávač  
 • Vyjednávanie II: Časté techniky a triky 

Osnova kurzu

Vít Prokůpek

Vít Prokůpek

Profesionálny vyjednávač a expert na psychológiu ovplyvňovania

Vít Prokůpek je profesionálny vyjednávač, expert na psychológiu ovplyvňovania a autor knižného bestselleru čítať viacPsychológia ovplyvňovania: 99 tipov na zvýšenie vašej presvedčivosti. Pomohol viac ako 150 firmám a jeho seminárov sa zúčastnili ľudia z 32 rôznych krajín sveta. Ako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiám (napr. Česká televízia, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikateľ a ďalšie). Externe prednáša na 8 univerzitách.

Všetky kurzy lektora Vít Prokůpek

Hodnotenie kurzu

91 %

216 hodnotenie
144x
57x
11x
2x
2x

Martin S.

Skvělé!!!


Miroslava L.

kurz bol inšpirujúci, ľahko pochopiteľné príklady, takýto druh kurzu však nemá veľký zmysel bez interakcie a možnosti si dané techniky vyskúšať priamo na mieste aj s lektorom, ktorý by upozornil na prípadné chyby.


Millionová L.

Kurz se mně moc líbil, je vytvořen poutavě, člověk se rozhodně nenudí a naopak přemýšlí...zazněly příklady skvělých technik - př. door in the face a jiné. Velmi dobré využití jak v osobním tak pracovním životě! Díky

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.