Jiří Š.

Chyby které běžně dělám jsem si během kurzu uvědomil

Reakcia lektora:

“Děláme je všichni, Jiří, a smyslem je se pořád zlepšovat. Díky za tuhle sebereflexi, která je zároveň motivačním komentářem.“


Věra Š.

Naprosto vynikající kurz. Oceňuji praktické modelové situace, kde je možnost si uvědomit i vlastní chyby v praxi. Doporučuji každému, kdo chce posunout své komunikační dovednosti na další úroveň. Skvělé.

Reakcia lektora:

“Věro, možná vůbec netušíte, jak velkou radost mi Vaše reakce udělala. Děkuji.“


Peter S.

Je citit silnu prax a skusenost🙏

Reakcia lektora:

“Ďakujem pekne, Peter.“


Oldřich K.

Doporučuji všem, základní znalosti do života, nejen do práce.

Reakcia lektora:

“Děkuji, Oldo, za recenzi. Nezbývá než souhlasit.“


Kamila K.

Výborně vedeno, skvěle vysvětleno. Otevřelo mi to jiné obzory v rozhovoru s lidmi.

Reakcia lektora:

“Děkuji Kamilo, tím pádem kurz plní svůj účel. Druhý díl již brzy.“


Pavla J.

Velice zajimave a prinosne. Clovek si v beznem zivote a komunikaci neuvedomuje jakych chyb se dopousti.

Reakcia lektora:

“Je to tak, jak píšete, Pavlo. Děkuji a přeji stále méně chyb v komunikaci. Nám všem.“


Marie F.

super :-)

Reakcia lektora:

“Marie, díky :)“


Martin K.

výtečné! Jak moderátor tak lektor!

Reakcia lektora:

“Moc díky, Martine.“


Helena M.

Kurz byl skvělý, moc se mi to líbilo.

Reakcia lektora:

“To mě moc těší, Heleno. Děkuji za milé hodnocení.“


Kristyna B.

Perfektní, velmi praktické a využitelné jak v osobním i pracovním životě. Stručně a jasně vysvětlené. Nejpřínosnější kurz za dlouhou dobu, co jsem absolvovala.

Reakcia lektora:

“Kristýno, moc Vám děkuji a přeji hodně štěstí ve všech Vašich vyjednáváních.“