Chyby které běžně dělám jsem si během kurzu uvědomil
“Děláme je všichni, Jiří, a smyslem je se pořád zlepšovat. Díky za tuhle sebereflexi, která je zároveň motivačním komentářem.“
Naprosto vynikající kurz. Oceňuji praktické modelové situace, kde je možnost si uvědomit i vlastní chyby v praxi. Doporučuji každému, kdo chce posunout své komunikační dovednosti na další úroveň. Skvělé.
“Věro, možná vůbec netušíte, jak velkou radost mi Vaše reakce udělala. Děkuji.“
Je citit silnu prax a skusenost🙏
“Ďakujem pekne, Peter.“
Doporučuji všem, základní znalosti do života, nejen do práce.
“Děkuji, Oldo, za recenzi. Nezbývá než souhlasit.“
Výborně vedeno, skvěle vysvětleno. Otevřelo mi to jiné obzory v rozhovoru s lidmi.
“Děkuji Kamilo, tím pádem kurz plní svůj účel. Druhý díl již brzy.“
Velice zajimave a prinosne. Clovek si v beznem zivote a komunikaci neuvedomuje jakych chyb se dopousti.
“Je to tak, jak píšete, Pavlo. Děkuji a přeji stále méně chyb v komunikaci. Nám všem.“
super :-)
“Marie, díky :)“
výtečné! Jak moderátor tak lektor!
“Moc díky, Martine.“
Kurz byl skvělý, moc se mi to líbilo.
“To mě moc těší, Heleno. Děkuji za milé hodnocení.“
Perfektní, velmi praktické a využitelné jak v osobním i pracovním životě. Stručně a jasně vysvětlené. Nejpřínosnější kurz za dlouhou dobu, co jsem absolvovala.
“Kristýno, moc Vám děkuji a přeji hodně štěstí ve všech Vašich vyjednáváních.“