Využite komunity pre svoj biznis

i v audio verzii

Kurzom sprevádza #HolkyzMarketingu Česky

Čo sa v kurze naučíte

Za šesť rokov sa nám podarilo vybudovať komunitu, ktorá má viac ako 20 000 členiek, desiatku regionálnych skupín a Facebook ju zaraďuje medzi jednu z najzaujímavejších skupín na svete.

Vďaka #HolkyzMarketingu sme sa naučili veľa a teraz to prvýkrát zdieľame na jednom mieste v prehľadnom online kurze.  Len vo facebookových skupinách je aktuálne 1,4 miliardy ľudí, čo je viac než polovica užívateľov Facebooku.

A toto číslo porastie. Komunity sú dnes v marketingovom mixe firiem jedným z najzaujímavejších nástrojov. Ponúkajú organický dosah za malé náklady, rýchlu spätnú väzbu aj lojalitu k značke. Ale len ak k nim pristúpite správne.

Počas kurzu vás na mnohých praktických príkladoch z Česka aj zo sveta ukážeme, aké vlastnosti majú tie najlepšie komunity a ukážeme vám, ako ich využiť práve pre vás. Bez ohľadu na to, či máte e-shop alebo túžite po zmene v spoločnosti.

V kurze sa naučíte:    

  • Vybudovať komunitu tak, aby udržateľne rástla. Pomôžeme, samozrejme, aj s marketingom.  
  • Nastaviť si metriky. Tiež vám ukážeme, ako ich vyhodnocovať. Pozrieme sa aj na biznisové ciele.  
  • Riadiť krízové situácie, napísať pravidlá a vybrať správneho Community manažéra.  
  • Odporučíme nástroje pre správu komunity a spoločne vyberieme platformu, ktorá sa hodí práve pre vašu komunitu.

Kurz je určený pre:    

  • marketérov. Ukážeme vám, kam komunity v marketingovom mixe zaradiť 
  • správcov komunít, ktorí premýšľajú, či to robia správne, a hľadajú inšpiráciu, kam ďalej 
  • inovátorov. Twisto využilo komunitu pre spätnú väzbu na produkt: inšpirujte sa
  • tých, čo nás chcú podporiť. Výťažok z webinára ide na aktivity komunity #HolkyzMarketingu. 

Osnova kurzu

#HolkyzMarketingu

#HolkyzMarketingu

#HolkyzMarketingu

#HolkyzMarketingu spájajú seniorné a juniorné dievčatá z Prahy a regiónov, startupov aj korporácií, ktoré sa zaujímajú o čítať viacmarketing, reklamu a technológie. Cieľom je prepojiť ženy medzi sebou. Dať im bezpečný priestor pre rast. Inšpirovať jedna druhú. A vďaka tomu si zlepšiť know-how i získať odvahu. Hlásiť sa o prácu aj o miesto pri rokovacom stole. Na konferencii aj vo vnútri firmy. Chceme vytvoriť generáciu dievčat, ktoré sa vzájomne podporujú a vďaka tomu rastú. Kurzom vás prevedie zakladateľka skupiny #HolkyzMarketingu Pavlína Louženská (stratég v manGOweb a mentor Google) a jej dve kolegyne a ambasádorky skupiny: Aneta Martinek (Marketing & Event Director v GrowJOB Inštitúte) a Lucie Audi (Hero Director coworkingu IN-SPIRO).

Všetky kurzy lektora #HolkyzMarketingu

Hodnotenie kurzu

88 %

106 hodnotenie
66x
26x
8x
2x
4x

Luděk B.

hezké, jen jsem čekal troch více praktické.


Kateřina E.

Skvělý návod, jak založit smysluplnou komunitu. Oceňuji jasná a stručná videa s konkrétními tipy a také příklady fungujících komunit. Části o monetizaci komunity a nastavení cílů mě obzvlášť zaujaly. Díky #HolkyzMarketingu!


Lucie I.

Holky byly skvělé, informace podaly bezvadně a celý kurz mě o mnohé obohatil. Moc děkuji.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 20,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
56 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup