Word 2016: Pokročilé formátovanie 1

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
51 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Spoznajte pokročilé formátovanie vo Worde 2016. Naučte sa, ako správne zvýrazniť písmo alebo ako upraviť vzhľad odseku. Vytvorte si vlastné sady štýlov na rýchle a elegantné formátovanie všetkých vašich dokumentov.

V tomto kurze vás najprv podrobne prevedieme pokročilými možnosťami formátovania písma a odsekov. Zorientujete sa v správnom nastavení veľkých písmen, odsadenia, riadkovania a mnohých ďalších pomocníkov na dokonalý vzhľad dokumentu.

Až získate prehľad o všetkých užitočných možnostiach formátovania, vytvoríte si vďaka nim svoje vlastné sady štýlov. Pomocou nich potom môžete ľahko a rýchlo naformátovať veľké množstvo dokumentov. Vaše dokumenty získajú jednotný profesionálny vzhľad, ktorý očarí vašich nadriadených aj zákazníkov.

Celý kurz je prekladaný tipmi pre prax – dozviete sa, aké formátovanie sa hodí presne pre váš typ dokumentu. Počas kurzu budete mať k dispozícii testovacie súbory, na ktorých si budete môcť všetko skúšať. Vďaka tomu si z kurzu odnesiete mnoho praktických zručností pre prácu s dokumentmi.

Kurz je určený pre mierne pokročilých aj pokročilejších užívateľov Wordu. Získate vďaka nemu ucelený prehľad o pokročilom formátovaní odsekov a písma, naučíte sa správne využívať štýly. Dozviete sa veľa trikov a tipov do praxe. Tento kurz perfektne nadväzuje na kurz Word 2016: Vytvárajte perfektné dokumenty.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Word, živí. Do kurzu sa tak premietajú ako univerzálne postupy zozbierané s ohľadom na ich rýchle a rutinné používanie, tak tipy a triky, ktoré zdieľa s komunitou firemných užívateľov a svojimi kolegami. Word je miesto, v ktorom vytvára mnohostránkové príručky pre zákazníkov, aj vysokoškolské dokumenty s presne daným formátovaním. Počas dlhoročného používania tohto programu objavila tie najefektívnejšie postupy, o ktoré sa s vami v tomto kurze rada podelí.

Po absolvovaní kurzu budete s prehľadom ovládať:    

  • pokročilé formátovanie písma – ľahko vyberiete a nastavíte to najvhodnejšie formátovanie na zvýraznenie všetkého dôležitého;  
  • presné nastavenie odsadenia a riadkovania odsekov;  
  • nastavenie toku textu – napríklad aby vám nadpis už nikdy nezostal osamotený na konci stránky;  
  • úpravu a vytváranie štýlov pre profesionálne formátovanie dokumentov;  
  • vytváranie a praktické používanie štýlov pre ľahké dosiahnutie jednotného vzhľadu vašich dokumentov. 

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

92 %

94 hodnotenie
67x
20x
5x
1x
1x

Radek K.

Přínosné informace


Dana Š.

Přehledně vysvětlené, super klávesové kombinace.


Šárka K.

formulování otázek závěrečného testu je zavádějící, matoucí

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.