Word 2016: Základné kroky pre perfektné dokumenty

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
36 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa tie najlepšie triky na tvorbu profesionálne naformátovaných dokumentov. Využívajte šablóny, ukladajte do cloudu a zdieľajte svoje dokumenty priamo z Wordu.

Zvýšte svoju efektivitu pri práci s dokumentami. Ľahko a rýchlo vytvorte životopis alebo napríklad ponuku. Učte sa s profesionálnou lektorkou dospelých.

Každý z nás vytvára mnoho rôznych textových dokumentov, či už ide o dokumenty pracovné alebo súkromné. Trápite sa tým, že tieto dokumenty nevyzerajú, ako by mali?

Profesionálne naformátovaný dokument vás pozdvihne v očiach vašich zákazníkov aj nadriadených. Word ponúka nespočetné možnosti, ktoré z pár stránok v niekoľkých minútach urobia ucelený dokument s titulnou stránkou, obsahom a oddelenými kapitolami. Využite tieto možnosti naplno.

V tomto kurze sa okrem základných pravidiel na formátovanie dokumentu naučíte používať klávesové skratky a ďalšie vychytávky, ktoré vám ušetria čas. Pomôžeme vám zorientovať sa vo Worde 2016 tak, aby ste vždy vedeli, kde nájsť najužitočnejšie nástroje na perfektný výsledok.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj pre pokročilejších užívateľov, ktorí chcú zefektívniť svoju prácu s Wordom pomocou rôznych trikov. Všetky postupy sú v kurze ukázané na najbežnejších pracovných dokumentoch – životopise a ponuke.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Word, živí. Do kurzu sa tak premietajú ako univerzálne postupy zozbierané s ohľadom na ich rýchle a rutinné používanie, tak tipy a triky, ktoré zdieľa s komunitou firemných užívateľov a svojimi kolegami. Word je miesto, v ktorom vytvára mnohostránkové príručky pre zákazníkov, aj vysokoškolské dokumenty s presne daným formátovaním. Za dlhoročné používanie tohto programu objavila tie najefektívnejšie postupy, o ktoré sa s vami v tomto kurze rada podelí.

Po absolvovaní kurzu pre vás nebude problém:    

  • orientovať sa v prostredí Wordu 2016,  
  • používať najužitočnejšie klávesové skratky na urýchlenie práce s dokumentom,  
  • vytvoriť čistý dokument alebo využiť prednastavené šablóny,  
  • ukladať svoje dokumenty do počítača alebo do cloudu,  
  • využívať základné možnosti formátovania textu,  
  • používať štýly a návrhy na rýchle vytvorenie profesionálneho dokumentu,  
  • ľakho sa pohybovať v dokumente pomocou navigácie a vyhľadávania,  
  • pridať titulnú stranu dokumentu a vygenerovať jeho obsah priamo z Wordu, hotový dokument vytlačiť, zdieľať alebo odoslať ako prílohu e-mailu.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

92 %

363 hodnotenie
258x
70x
29x
4x
2x

Michaela K.

Kurz se mi moc líbil. Děkuji


Marek S.

Základy práce s Wordem podané stručně, jasně, přehledně.


Monika S.

Lektorka tohoto kurzu vše srozumitelně vysvětlila.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.