English For Business Meetings

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Vhodné na počúvanie

No more stress, anxiety and sweaty hands because of business meetings or presentations in English. Master both basic and advanced business English phrases and pave your career path to a higher position or your dream job. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

53 min

Počet lekcií

25

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Are you tired of feeling stressed before every single meeting in English at work? Do you want to speak confidently and professionally during business meetings instead of using only short nervous sentences? Is the lack of knowledge of business English holding you back from a better job or a promotion? Then this course is exactly for you! 

You will no longer look for excuses and beg your colleagues to communicate with foreign partners instead of you. You will be able to do it on your own with confidence, a smile on your face and a list of cool business English phrases in your mental “back-pocket”.

In the course, we are going to cover all the important stages of a typical business meeting in English and in each of them, we are going to study the most important phrases you can use and also expect to hear from others.

By the end of this course, you will be able to participate effectively and confidently in all sorts of business meetings in English. No more sweaty hands, shaky voice or broken English.

More specifically you will learn how to:

  • welcome participants and introduce yourself and others
  • give excuses and objectives and deliver presentations
  • express opinions, agreement and disagreement
  • give reasons and suggestions and interrupt people politely
  • clarify things, conclude and summarise the meeting
  • give compliments and also use special phrases for online meetings

As a special bonus, there is an e-book with all the phrases and their translations.

This course is for everybody who:

  • would like to feel more confident about their business English
  • would you like to run smooth and effective business meetings in English
  • wants to sound professional and confident in English
  • wants to learn both essential and more advanced phrases and vocabulary for business meetings
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na svete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz

 

Hodnotenie kurzu

96 %

419 hodnotenie
349x
55x
14x
1x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Juraj B.

Všetky kurzy vynikajúce , tento záverečný bol najlepší. Celý bol v angličtine a Broňa prostredníctvom kurzu previedol cez všetky kroky obchodného stretnutia. Ďakujem. Juraj

Reakcia lektora:

“To já moc a moc děkuji! ☺️“


Eva F.

Hezky kurz


Karel S.

Přehledné a užitečné.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.