intro-image

Vzdelávanie na dosah ruky

Kedy, kde a ako študovať? Zamestnanci si môžu vyberať...

Na rozdiel od niekoľkohodinových prezenčných školení si vzdelávanie s nami prispôsobia svojim potrebám, zvyklostiam aj časovým možnostiam. Sami si prirodzene zostavia vlastnú vzdelávaciu cestu. Okrem výberu tém, lektorov alebo formátov si môžu zvoliť aj zariadenie, z ktorého budú študovať.

benefit

Počas dňa sa vzdelávajú na počítači, kedykoľvek majú priestor na hlbšie štúdium, neobmedzené opakovanie tém alebo precvičovanie s doplnkovými študijnými materiálmi.

benefit

Kratšie vzdelávacie formáty alebo usporiadanie videokurzov do krátkych lekcií s možnosťou audioformy ocenia pri štúdiu v mobile, a využijú tak i krátku chvíľku.

benefit

Štúdium si môžu ľubovoľne dávkovať a pokračovať s ním napríklad doma na tablete, keď uvítajú i možnosť titulkov. Stačí mať pripojenie na internet.

Na 1 kliknutie vždy vo vrecku – mobilná aplikácia

Zamestnanci sa môžu vzdelávať aj na cestách alebo využiť každú voľnú chvíľu, keď nechcú alebo nemajú prístup k počítaču. S mobilnou aplikáciou majú Seduo jednoducho vždy poruke.
mobile app

A s mnohými výhodami

  • Šetrí dáta s možnosťou stiahnutia obsahu priamo do telefónu a študovania offline.

  • Vždy aktuálne vďaka prepojeniu s webovou verziou pre plynulé pokračovanie v štúdiu.

  • Prehráva v audioforme na pozadí alebo pri zamknutej obrazovke.

  • Pripomína pokračovanie v štúdiu a upozorňuje na nový obsah.

  • Voľne dostupné pre Android. iOS exkluzívne len pre firemných študentov.

Stiahnuť na Google PlayStiahnuť v App Store
mobile app

Poďte to skúsiť prakticky

Získate prístup do skúšobnej verzie a firemnej administrácie Seduo na 21 dní zadarmo a bez záväzkov. Radi vám ho aj individuálne predstavíme a poradíme, ako z neho vyťažiť maximum. Môžete nám napísať alebo rovno zavolať.

Tetiana Fedorchak
Tetiana Fedorchak

Customer care