Vzdelávacie programy (11)

Manažéř na ceste k úspechu
Vzdelávací program
Manažéř na ceste k úspechu
Máte v tíme skúsených manažérov, u ktorých by ste chceli posilniť ich manažérske zručnosti? Podporiť ich v ďalšom manažérskom raste? Program pre súčasných manažérov berie do úvahy skúsenosti manažérov a zároveň im ponúka nové impulzy a inšpirácie v oblasti vedenia ľudí a ich vlastného rozvoja.
Filip KahounGen. Ing. Andor ŠándorRasťo DurišZdenka Studená
5 kurzov5h 6m
Osobný rozvoj
Vzdelávací program
Osobný rozvoj
Osobný rozvoj znamená osobný rast a naučiť sa zvládať práve tie bežné životné situácie, ktoré zažíva každý jeden z nás, s nadhľadom. Osobný rozvoj sa odvíja predovšetkým od toho, ako budete reagovať, myslieť, konať a prijímať. Kurzy v tomto programe smerujú k hlbšiemu sebapoznaniu, rozvoju seba samotných, uvedomeniu si svojho konania a správania a k postupom ako zmeniť svoje myslenie.
Dominika CibulkováGrowJOBLenka MrázováMgr. Daniela KalvodováPavel MoricPetr LudwigZita Henselová
6 kurzov8h 11m
Home Office efektívne
Vzdelávací program
Home Office efektívne
Home Office sa stal prakticky zo dňa na deň bežnou súčasťou práce radu pracovníkov. Pre mnohých z nich ide o úplnú novinku, ktorá prináša mnoho nových otázok. Ako si na HO vytvoriť správne pracovné a odpočinkové návyky? Ako zabrániť pocitu izolácie a vyhorenia? Ako efektívne odlišovať pracovný a osobný život pri práci z domova? Ako komunikovať online?… Program prináša praktické tipy a skúsenosti ako zvládnuť výzvy, ktoré so sebou tento spôsob práce prináša.
Barbora VackováGrowJOBLukáš HavránekPavel WieserZdenka Studená
4 kurzy3h 59m
Psychohygiena na každý deň
Vzdelávací program
Psychohygiena na každý deň
Predpokladom dobrých výsledkov každej firmy je zamestnanec, ktorý je v pohodě a spokojný aj v náročných obdobiach, aké práve prožíváme. Súčasťou spokojnosti je aj jeho duševná pohoda a zdravie. Ako toho dosiahnuť? Ako podporiť zdravý životný štýl? Ako sa ubrániť syndrómu vyhorenia a ďalším úskaliam, ktoré sú spojené so životom v aktuálnej situácii? To všetko ponúka program Psychohygiena na každý deň, ktorý vám predstaví tipy a inšpirácie na zvládanie náročných situácií.
GrowJOBKatarzyna Korda JedzokováLukáš HavránekPetr LudwigTereza HodycováTomáš Rektor
5 kurzov5h 5m
Produktívna práca s časom
Vzdelávací program
Produktívna práca s časom
Váš diár praská vo švíkoch, práce pribúda a vy neviete, do čoho sa pustiť skôr? Odkladáte dôležité veci, na stole sa vám hromadia dokumenty a nemáte čas diskutovať s kolegami o aktuálnych projektoch? Program Efektívna práca s časom vám predstaví praktické nástroje, vďaka nim svoj harmonogram dostanete pod kontrolu. Ukážeme vám, kde robíte chyby, ako si určiť ciele a priority a ako s časom hospodáriť. Naučte sa riadiť svoj čas, plánujte efektívne svoje úlohy a zbavte sa stresu.
Daniel GamrotGrowJOBKarolína PresováLukáš HavránekPetr Ludwig
4 kurzy7h 30m
Presvedčivá prezentácia
Vzdelávací program
Presvedčivá prezentácia
Umenie presvedčivej prezentácie je dôležité pre manažérov, ktorí potrebujú upútať a udržať pozornosť poslucháčov na poradách, pre obchodníkov, ktorí predstavujú a predávajú produkty zákazníkom, a pre všetkých pracovníkov, ktorí prezentujú výsledky práce svojich tímov. Práve kurzy v programe Profesionálna prezentácia vám pomôžu oddeliť sa od priemeru a pomôžu vám vyniknúť.
Marek HrkalOlga LošťákováPavel Wieser
5 kurzov4h 18m
Efektívna komunikácia
Vzdelávací program
Efektívna komunikácia
Potrebujete vedieť komunikovať presvedčivo, s autoritou a pritom zdvorilo? Získať potrebnú sebaistotu? Správna komunikácia pozitívne ovplyvní vaše vzťahy a môže vám významne pomôcť – či už na porade, prezentácii, obchodnom rokovaní alebo pri rozhovore so šéfom. Vzdelávací program vám pomôže získať prehľad o asertívnych technikách. Ukáže vám ako riešiť konflikty alebo akú komunikáciu zvoliť s rôznymi typmi ľudí, aby bola efektívna.
Eva MarkováJana HorákováJán DubničkaJan ŽenatýOlga Lošťáková
5 kurzov3h 45m
Inšpirácia pre talenty
Vzdelávací program
Inšpirácia pre talenty
Talenty sú často budúcnosťou firmy. Ich rozvoj môže významne podporiť ich zotrvanie vo firme a zároveň im umožniť prípravu na ich budúce nové roly. Program pre talenty im prináša predovšetkým inšpiratívne kurzy, ktoré môžu podporiť ich osobný rozvoj a byť doplnkom ďalších talentových aktivít.
Adela  Vinczeová (Banášová)GrowJOBLukáš HánaPavel MoricPetr LudwigŠimon Pánek
5 kurzov4h 44m
Projektový manažér
Vzdelávací program
Projektový manažér
Dobré riadenie projektov je často kľúčovou podmienkou úspechu firmy. Je nutné nevynechať žiadny dôležitý krok, ale zároveň netráviť nejakou činnosťou viac času, než je nevyhnutné. Vedieť prispôsobiť postup, aplikovať moderné metodiky riadenia. Program ponúka ucelený prehľad znalostí a zručností pre projektových manažérov, vrátane agilných metodík.
Jiří KrátkýZuzana Šochová
3 kurzy5h 23m
Leadership očami skutočných lídrov
Vzdelávací program
Leadership očami skutočných lídrov
Máte vo vašom tíme manažérov, ktorých len tak niečo nezaujme? Alebo naopak manažérov, ktorí už majú za sebou rad programov a chcú ďalšiu inšpiráciu pre svoju prácu s ľuďmi? Program pre skúsených manažérov ponúka podporiť ich osobný rozvoj od lídrov, ktorí si prešli manažérskou skúsenosťou na vrcholovej úrovni.
Gen. Ing. Andor ŠándorPetr PavelŠimon Pánek
3 kurzy3h 38m
Manažér na štartovej čiare
Vzdelávací program
Manažér na štartovej čiare
Máte v tíme pracovníkov, ktorí sa kariérne posunuli do manažérskych pozícií a nemajú dostatočné skúsenosti s riadením ľudí? Program pre nových manažérov je postavený tak, aby získali rýchle a kľúčové informácie spojené s ich novou rolou – predovšetkým z oblasti riadenia ľudí, spätnej väzby, pracovného práva.
Filip KahounJana HorákováMartin KonečnýMilan FicekPatrik PaukoRenata Novotná
6 kurzov7h 35m