FAQ: často pýtané otázky

Čo je hlavným cieľom Seduo.sk?

Chceme vytvoriť poprednú platformu pre online vzdelávanie na Slovensku, ktorá tisícom ľuďom pomôže získať vzdelanie pre ich kariérny úspech.

Kto za stojí Seduo.sk?

Seduo prevádzkuje spoločnosť Alma Career, líder na trhu práce a vzdelávania. Alma Career vytvára a publikuje online kurzy so svojimi partnermi z radov lektorov, firiem, vysokých škôl a ďalších organizácií. Alma Career pravdepodobne poznáte ako firmu, ktorá stojí za úspešnými portálmi Jobs.cz, Prace.cz a Profesia.sk či Praca za rohom.

Aké výhody má štúdium online?

Oproti klasickému školeniu alebo hodine v škole ušetríte s online kurzami mnoho času a peňazí. Môžete študovať, čo chcete, kedy chcete a odkiaľ chcete. A pretože spolupracujeme iba s profesionálmi, kvalita našich online kurzov je zaručená.

Čo sa môžem z online kurzov na Seduo.sk naučiť?

Seduo.sk sa orientuje na profesijné vzdelávanie – kurzy pečenia chleba u nás teda nečakajte. V našich kurzoch nájdete témy ako obchodné či prezentačné zručnosti, projektové riadenie alebo napríklad IT. Skrátka oblasti, ktoré vám pomôžu čo najlepšie uspieť v práci.

Pre koho je vzdelávanie na Seduo.sk vhodné?

V kurzoch sa nájdete, hlavne ak patríte medzi študentov SŠ a VŠ, aktívnych zamestnancov a podnikateľov. Všeobecne však kurzy zaujmú každého, koho baví nasávať nové vedomosti a pracovať na svojej kariére. I seniori či žiaci na ZŠ si u nás prídu na svoje.

Ako online kurzy na Seduo.sk vyzerajú?

Kurzy obsahujú video lekcie a ďalšie študijné materiály, napr. prezentácie a texty. Okrem toho môžete plniť kvízy na lepšie osvojenie si znalostí a následnému získaniu certifikátu o absolvovaní.

Čo musím urobiť pre získanie certifikátu o absolvovaní?

Splniť podmienky, ktoré môžu byť rôzne kurz od kurzu. Väčšinou je potrebné získať minimálne 80 % zo záverečného testu.

K čomu môžem certifikát využiť?

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto alebo v rámci sebaprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Chcem vytvoriť vlastný online kurz. Čo mám urobiť pre to, aby mohol byť na Seduo.sk?

Máte ľudi čo naučiť a nebojíte sa postaviť pred kameru? Skvelé, ozvite sa nám na marek.micienka@almacareer.com a dohodneme sa, ako spolu kvalitný online kurz vytvoriť.