intro-image

Jednoduchá obsluha

Bez zložitej technickej implementácie

Vzdelávať svojich zamestnancov môžete pokojne hneď zajtra. Seduo totiž nemusíte nijako prepájať s internými systémami firmy. Stačí si u vášho IT dohodnúť povolenie domény Seduo.sk, pripojenie na internet a je hotovo.

company_administration.promo.asset_img_alt

Vzdelávanie riadené z jedného miesta

Každá firma má prístup do firemnej administrácie a prehľadných štatistík. Vzdelávanie tak môžete jednoducho spravovať, priebežne vyhodnocovať a plánovať jeho ďalší smer.

Správa študentov

Stačí nahrať zoznam zamestnancov v Exceli a z neho sa automaticky vytvorí zoznam študentov. Vždy máte poruke ich prehľad, odosielanie pozvánok a mnoho ďalšieho.

Študijné plány

Študentom jednoducho priradíte, čo konkrétne majú študovať. Môžete tiež vytvárať študijné plány a nastavovať termíny ich dokončenia.

Zapojenie manažérov

Tímoví manažéri môžu priraďovať videokurzy i celé študijné plány a sledovať štatistiky. Cielene tak riadí rozvoj svojho tímu v oblastiach, ktoré sú pre nich dôležité.

Prehľadné štatistiky a reporty

Získate dáta o celých tímoch i jednotlivých študentoch a budete mať prehľad o tom, ako sa im v ich štúdiu aktuálne darí. Vďaka tomu potom môžete vzdelávanie prispôsobovať, vyhodnocovať jeho prínos a mať pod kontrolou jeho náklady.

Poďte to skúsiť prakticky

Získate prístup do skúšobnej verzie a firemnej administrácie Seduo na 21 dní zadarmo a bez záväzkov. Radi vám ho aj individuálne predstavíme a poradíme, ako z neho vyťažiť maximum. Môžete nám napísať alebo rovno zavolať.

Tetiana Fedorchak
Tetiana Fedorchak

Customer care