intro-image

Špičkový vzdelávací obsah v rôznych formátoch

Vzdelávanie kedykoľvek, kdekoľvek a bez čakania – videokurzy

Rozmanité témy pre každého. Krátke lekcie a interaktívne prvky prispievajú k udržaniu pozornosti a lepšiemu zapamätaniu. Získané znalosti sú potvrdené záverečným testom a certifikátom. Dbáme na kvalitný obraz i zvuk – natáčame v profesionálnom štúdiu so špičkovými lektormi.

Inšpirácia pre každú voľnú chvíľku – videotipy #espresso

Pár minút si nájde každý. Jeden konkrétny tip dokáže rýchlo a účinne zlepšiť profesijný alebo osobný život a je ho možné ihneď využiť v praxi. Podporuje motiváciu, rozširuje rozhľad a inšpiruje k ďalšiemu rozvoju.

Online stretnutie s lektormi – webináre #nazivo

Nadväzujú na videokurzy konkrétnych lektorov. Zamestnanci si prehĺbia znalosti, spoznajú ich názory, môžu sa zapojiť so svojimi otázkami. Interaktívnejší formát štúdia spája výhody online a offline vzdelávania.

Širšie kompetencie v jednom balíčku – vzdelávacie programy

Tematicky previazané videokurzy, ktoré poskytujú ucelenejší pohľad a výrazný posun vo vybranej oblasti. Sú vytvorené na mieru potrieb konkrétnych profesijných rolí alebo zručností. Zamestnanci si sami určujú časovú náročnosť štúdia.
Intenzívne vzdelávanie - akadémia

Niekoľkotýždenný program pod vedením lektora kombinuje rôzne formy rozvoja pre hlbší a rýchly posun v danej téme. Je zakončený certifikátom.

Akadémie obsahujú:
  • Videokurzy.

  • Webináre.

  • Priebežné praktické cvičenia.

  • Spätnú väzbu.

Angličtina
Akadémia #angličtina
Prezentácia
Akadémia #prezentácia
Excel
Akadémia #Excel