Google Kalendár - organizácia času a plánovanie

Kurzom sprevádza  Pavel Minář

Google Kalendár nie je len obyčajná náhrada papierového kalendára. Poďme sa pozrieť ako ho využiť na prácu v tíme, rodinné plánovanie alebo ako tréningový denník. Pretože čo nie je v kalendári, to sa nestane! Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

34 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava


Viete o tom, že spoločne s e-mailovým účtom Gmail získavate tiež ďalšie aplikácie? Napríklad Google Kalendár, ktorý vám veľmi zjednoduší organizovanie času, plánovanie schôdzok (dokáže napríklad zistiť, kedy má váš kolega čas) alebo kontroluje vaše návyky (napr. pravidelné cvičenie). Ide o cloudovú službu - svoj kalendár budete mať k dispozícii kdekoľvek a na ľubovoľnom zariadení (počítač, tablet, telefón).

Celý kurz sa nesie v duchu pravidla „Čo nie je v kalendári, to sa nestane” a okrem klasického plánovania svojho času sa pozrieme aj na niektoré netradičné využitie Google Kalendára. Pavel Minář vám napríklad ukáže, ako zdieľa s manželkou kalendár svojich dcér a aj keď je roztržitý ajťák, nezabudne už nikdy vyzdvihnúť dcérky z krúžkov. Pozrieme sa tiež na to, ako vytvoriť verejný kalendár, ktorý Pavlovi neskutečne uľahčuje plánovanie schôdzok s klientmi.

V kurze sa naučíte:    

  • Používať Google Kalendáre na plánovanie času. 
  • Organizovať schôdzky tak, že na jedno kliknutie zistíte, kedy majú kolegovia čas. 
  • Ako používať Google Kalendár nielen v práci, ale aj v súkromí (školské akcie detí, krúžky…).
  • Ako využiť kalendár ako zoznam úloh.
  • Ako zvládnuť návyky (odnaučenie fajčenia, pravidelný šport…).

Kurz je určený pre:    

  • Pre všetkých, ktorí chcú využiť Google Kalendár naplno  
  • Pre všetkých, ktorí nechcú v hlave držať termíny schôdzok  
  • Pre všetkých, ktorí spolupracujú s viacerými ľuďmi (kolegovia, klienti…)  
  • Pre všetkých, ktorým prestáva stačiť papierový kalendár  
  • Pre všetkých, ktorí nestíhajú, majú toho jednoducho moc a chcú to zmeniť.

Doplnkové odkazy ku kurzu:    

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Minář

It konzultant so špecializáciou na google workspace

Pavel je freelancer, ktorý sa špecializuje na implementácie Google Workspace do firiem. Momentálne (leto 2019) spravuje Google Workspace 329 firmám - čítať viacdáva pozor, aby všetko klapalo a zároveň školí zamestnancov týchto firiem, aby dokázali vyťažiť maximum z Gmailu, Google Kalendára, Disku a ďalších aplikácií z balíčka Google Workspace. Má za sebou 490 školení a jeho kurzami prešlo 4726 účastníkov. Viac sa o Pavlovi dozviete na www.minar.cz.

Hodnotenie kurzu

96 %

256 hodnotenie
211x
39x
5x
1x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Juraj Paršo

- Kurz bol veľmi stručný, ľahko pochopiteľný a zameraný primárne na prax, čo je podľa môjho názoru najdôležitejšie. :)


Miroslav V.

Šikovný a jednoduchý způsob přidání časové náročnosti úkolů.
Hezky vyřešený buzer lístek známý z knihy Konec prokrastinace.


Andrea B.

******

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.