Google Kalendár - organizácia času a plánovanie

Kurzom sprevádza Pavel Minář Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
34 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Google Kalendár nie je len obyčajná náhrada papierového kalendára. Poďme sa pozrieť ako ho využiť na prácu v tíme, rodinné plánovanie alebo ako tréningový denník. Pretože čo nie je v kalendári, to sa nestane!

V kurze si osvojíte


Viete o tom, že spoločne s e-mailovým účtom Gmail získavate tiež ďalšie aplikácie? Napríklad Google Kalendár, ktorý vám veľmi zjednoduší organizovanie času, plánovanie schôdzok (dokáže napríklad zistiť, kedy má váš kolega čas) alebo kontroluje vaše návyky (napr. pravidelné cvičenie). Ide o cloudovú službu - svoj kalendár budete mať k dispozícii kdekoľvek a na ľubovoľnom zariadení (počítač, tablet, telefón).

Celý kurz sa nesie v duchu pravidla „Čo nie je v kalendári, to sa nestane” a okrem klasického plánovania svojho času sa pozrieme aj na niektoré netradičné využitie Google Kalendára. Pavel Minář vám napríklad ukáže, ako zdieľa s manželkou kalendár svojich dcér a aj keď je roztržitý ajťák, nezabudne už nikdy vyzdvihnúť dcérky z krúžkov. Pozrieme sa tiež na to, ako vytvoriť verejný kalendár, ktorý Pavlovi neskutečne uľahčuje plánovanie schôdzok s klientmi.

V kurze sa naučíte:    

  • Používať Google Kalendáre na plánovanie času. 
  • Organizovať schôdzky tak, že na jedno kliknutie zistíte, kedy majú kolegovia čas. 
  • Ako používať Google Kalendár nielen v práci, ale aj v súkromí (školské akcie detí, krúžky…).
  • Ako využiť kalendár ako zoznam úloh.
  • Ako zvládnuť návyky (odnaučenie fajčenia, pravidelný šport…).

Kurz je určený pre:    

  • Pre všetkých, ktorí chcú využiť Google Kalendár naplno  
  • Pre všetkých, ktorí nechcú v hlave držať termíny schôdzok  
  • Pre všetkých, ktorí spolupracujú s viacerými ľuďmi (kolegovia, klienti…)  
  • Pre všetkých, ktorým prestáva stačiť papierový kalendár  
  • Pre všetkých, ktorí nestíhajú, majú toho jednoducho moc a chcú to zmeniť.

Doplnkové odkazy ku kurzu:    

Osnova kurzu

Pavel Minář

Pavel Minář

IT konzultant so špecializáciou na Google Workspace

Pavel je freelancer, ktorý sa špecializuje na implementácie Google Workspace do firiem. Momentálne (leto 2019) spravuje Google Workspace 329 firmám - čítať viacdáva pozor, aby všetko klapalo a zároveň školí zamestnancov týchto firiem, aby dokázali vyťažiť maximum z Gmailu, Google Kalendára, Disku a ďalších aplikácií z balíčka Google Workspace. Má za sebou 490 školení a jeho kurzami prešlo 4726 účastníkov. Viac sa o Pavlovi dozviete na www.minar.cz.

Všetky kurzy lektora Pavel Minář

Hodnotenie kurzu

96 %

241 hodnotenie
199x
36x
5x
1x
0x

Marek Palko

Výborný kurz. Doteraz som Google kalendár takmer nepoužíval. Odteraz už môžem klasický diár vyhodiť.


Jana P. A.

Za mě: užitečné
Pro uživatele, kteří začínají s google kalendářem tento kurz mnohým ušetří spoustu tápaní a času.
Pro mě konkrétně tento kurz byl přínosem, kdy mě zorientoval ve více kalendářích a jejich užitku pro mě.


Lucie H.

Rychlý, stručný s užitečnými radami.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.