Google Kalendár - organizácia času a plánovanie

Kurzom sprevádza  Pavel Minář

Google Kalendár nie je len obyčajná náhrada papierového kalendára. Poďme sa pozrieť ako ho využiť na prácu v tíme, rodinné plánovanie alebo ako tréningový denník. Pretože čo nie je v kalendári, to sa nestane! Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

34 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Viete o tom, že spolu s e-mailovým účtom Gmail získavate tiež ďalšie aplikácie? Napríklad Google Kalendár, ktorý vám veľmi zjednoduší organizovanie času, plánovanie schôdzok (dokáže napríklad zistiť, kedy má váš kolega čas) alebo skontroluje vaše návyky (napríklad pravidelné cvičenie). Ide o cloudovú službu – svoj kalendár budete mať k dispozícii kdekoľvek a v ľubovoľnom zariadení (počítač, tablet, telefón).

Celý kurz sa nesie v duchu pravidla „čo nie je v kalendári, to sa nestane“ a okrem klasického plánovania svojho času sa pozrieme aj na niektoré netradičné využitie Google Kalendára. Pavel Minář vám napríklad ukáže, ako zdieľa s manželkou kalendár svojich dcér, a aj keď je roztržitý ajťák, už nikdy nezabudne vyzdvihnúť dcérky z krúžkov. Pozrieme sa tiež na to, ako vytvoriť verejný kalendár, ktorý Pavlovi neskutočne uľahčuje plánovanie schôdzok s klientmi.

V kurze sa naučíte:    

  • používať Google Kalendáre na plánovanie času, 
  • organizovať schôdzky tak, že na jedno kliknutie zistíte, kedy majú kolegovia čas, 
  • ako používať Google Kalendár nielen v práci, ale aj v súkromí (školské akcie detí, krúžky…),
  • ako využiť kalendár ako zoznam úloh,
  • ako zvládnuť návyky (odnaučenie fajčenia, pravidelný šport…).

Kurz je určený pre:    

  • všetkých, ktorí chcú využiť Google Kalendár naplno,  
  • všetkých, ktorí nechcú držať v hlave termíny schôdzok,  
  • všetkých, ktorí spolupracujú s viacerými ľuďmi (kolegovia, klienti…),  
  • všetkých, ktorým už nestačí papierový kalendár,  
  • všetkých, ktorí nestíhajú, majú toho jednoducho veľa a chcú to zmeniť.

Doplnkové odkazy ku kurzu:    

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Minář

IT konzultant so špecializáciou na Google Workspace

Pavel je freelancer, ktorý sa špecializuje na implementácie Google Workspace do firiem. Momentálne (leto 2019) spravuje Google Workspace 329 firmám - dáva pozor, aby všetko klapalo a zároveň školí zamestnancov týchto firiem, aby dokázali vyťažiť maximum z Gmailu, Google Kalendára, Disku a ďalších aplikácií z balíčka Google Workspace. Má za sebou 490 školení a jeho kurzami prešlo 4726 účastníkov. Viac sa o Pavlovi dozviete na www.minar.cz.

Hodnotenie kurzu

95 %

297 hodnotenie
238x
49x
8x
2x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ivo V.

podáno velmi srozumitelně a pohodovou formou


Jiří Š.

Děkuji za kurz, pečlivě připravený. Pravděpodobně se ale jedná o kurz připravovaný před delší dobou (tedy několika měsíci), protože, zdá se, obsahuje neaktuální stav funkcí. Marně ale hledám v popisu kurzu informaci o datu jeho vytvoření.
Doporučoval bych tedy aktualizaci obsahu kurzu o nové nástroje.
Celkově jsem vděčný za kurzy, které nestraní jen uživatelům MS nástrojů. Ale ocenil bych kurzy pro pokročilejší uživatele.


Lukáš G.

super

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.