Maxi kurz anglických predložiek

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Máte niekedy pocit, že naučiť sa správne používať anglické predložky je nadľudský výkon?

85,00 € s DPH

Celková dĺžka

4:31 hod

Počet lekcií

99

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Poznáte ten pocit, keď si márne lámete hlavu nad tým, či niekam patrí in, on, at či nejaká úplne iná predložka? Hodilo by sa vám získať raz navždy istotu a sebavedomie v používaní predložiek v angličtine? Tak práve pre vás je tu tento Maxikurz anglických predložiek!

V kurze získate:    

 • Istotu a sebavedomie pri používaní predložiek v angličtine  
 • Prehľad o všetkých hlavných predložkách v angličtine  
 • Vhľad do logiky a systému používania predložiek  
 • Jasnú predstavu o tom, aký je medzi jednotlivými predložkami rozdiel  
 • Radosť.

Keď hovoríme maxi, tak myslíme maxi, konkrétne sa na vás v kurze teší:    

 • Všetkých šesť hlavných oblastí použitia anglických predložiek  
 • Dôkladné precvičenie každej prebranej oblasti  
 • Zoznam najčastejších chýb a zámien pre každú oblasť  
 • 696 unikátnych ukážkových viet  
 • Veľká cvičebnica anglických predložiek na stiahnutie  
 • Všetky lekcie vo formátoch pdf  
 • Jeden naozaj nadšený učiteľ angličtiny :).
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na svete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz

 

Hodnotenie kurzu

95 %

62 hodnotenie
53x
4x
5x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michal T.

Od chvíle, co jsem objevil Broňovo kurzy na Seduu, snažím si užívat jeho specificky vedené lekce každý den. Tento kurz je poněkud delší a některé kategorie jsem si musel opakovat x-krát, aby můj mozek probral enormní množství informací. Nicméně se mi podařilo kurz dostudovat a splnit závěrečný test na 80%, s čímž nejsem spokojen. Naštěstí je k video kurzu dostupný podrobně zpracovaný studijní materiál, který mi pomůže nedostatky odladit. Jsem z každé Broňovo lekce maximálně nadšený a struktura kurzů dává smysl. Dík a, těším se na další přídavek.

Reakcia lektora:

“Hello Michal! Díky táááák moc! A souhlasím, že ten kurz já vážně hodně náročný a vážně moc gratuluji k tak super výsledku! You are a star!“


Kamil M.

Móóóc těžký kurz, spoustu informací, bez vlastních poznámek bych si z toho moc neodnesl. Ale skvěle ucelené informace o všech předložkách a Broňa jako vždy excelentní :-).

Reakcia lektora:

“Thank you soooo much, Kamil! A moc děkuji za super přístup!“


Miloš F.

Bolo to fakt dlhé... :D ale skvelé...

Reakcia lektora:

“Díky moc a moc! 😊“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.