Najčastejšie funkcie v Exceli

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Zjednodušte si prácu a naplno využite funkcie v programe Microsoft Excel. Naučte sa používať tie najčastejšie z nich.

12,00 € s DPH

Celková dĺžka

22 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V Microsoft Excel je k dispozícii niekoľko desiatok rôznych funkcií - matematické, vyhľadávacie, štatistické, textové, logické, ... Funkcie šetria čas a uľahčujú prácu v Exceli tým, že ich je možné využiť na miesto písania zložitých vzorcov. V tomto kurze vám prakticky ukážeme, ako používať najčastejšie z nich.


Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

94 %

264 hodnotenie
198x
53x
11x
1x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Mária S.

Som veľmi spokojná


Matej Č.

Strucne a jednoduche


Bronislava N.

super

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.