Najčastejšie funkcie v Exceli

Kurzom sprevádza Seduo.sk

Cena: 10,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
22 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zjednodušte si prácu a naplno využite funkcie v programe Microsoft Excel. Naučte sa používať tie najčastejšie z nich.

V kurze si osvojíte

V Microsoft Excel je k dispozícii niekoľko desiatok rôznych funkcií - matematické, vyhľadávacie, štatistické, textové, logické, ... Funkcie šetria čas a uľahčujú prácu v Exceli tým, že ich je možné využiť na miesto písania zložitých vzorcov. V tomto kurze vám prakticky ukážeme, ako používať najčastejšie z nich.

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

94 %

183 hodnotenie
135x
38x
9x
1x
0x

Lea Hradová

velmi jednoduche :)


Tomáš K.

Príliš jednoduché veci vysvetľované dlho


Mária L.

Super skolenie. Jasne a strucne vysvetlene.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.