OneDrive pre firmy 1: Pracujte so súbormi kdekoľvek

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Cena: 28,00 € s DPH

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
1:00 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Pracujte so súbormi efektívne a pristupujte k nim kdekoľvek, kde je pripojenie na internet. Spoznajte cloudové úložisko OneDrive pre firmy a možnosti na prácu s ním priamo vo webovom prehliadači!

Neustále so sebou nosíte súbory na flashkách alebo si ich posielate e-mailom? Máte ich dostupné iba na jednom počítači a často s nimi potrebujete pracovať mimo neho? Zálohujete len občas a už ste niekedy prišli o dôležitý súbor?

Potom vyskúšajte cloudové úložisko OneDrive pre firmy, ktoré značne zefektívni vašu prácu! Poskytne vám veľa bezpečného priestoru pre všetky vaše pracovné súbory, ktoré potom budete mať dostupné odkiaľkoľvek. Všetky ich automaticky zálohuje a vy sa o svoje súbory už nebudete musieť báť.

Tento kurz tvorí prvý zo série kurzov venujúcich sa cloudovému úložisku OneDrive pre firmy. Tvorí základný kameň pre všetky nadväzujúce kurzy. Dozviete sa v ňom najdôležitejšie informácie o tomto úložisku a všetko o práci s ním vo webovom rozhraní – od základnej teórie a informácií o ďalších úložiskách od Microsoftu cez orientáciu v tomto úložisku a nahrávaní súborov a priečinkov doň až po zaujímavé funkcie pre prácu so súbormi, ako je napríklad história verzií, efektívne vyhľadávanie alebo obnova OneDrive.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj OneDrive pre firmy, živí. Sama toto cloudové úložisko aktívne používa už mnoho rokov. Vzhľadom k tomu, že ide o veľmi populárnu aplikáciu, odškolila o ňom v minulých rokoch mnoho školení, a to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

V kurze sa naučíte:    

  • čo je to OneDrive pre firmy a prečo naň ukladať súbory  
  • ako s týmto úložiskom súvisia knižnice na SharePointe alebo napríklad osobný OneDrive  
  • ako sa v tomto úložisku orientovať a ako používať základné funkcie na prácu so súbormi  
  • ako na OneDrive nahrávať jednotlivé dokumenty aj celé priečinky a ako všetko potom upravovať  
  • čo je to história verzií alebo napríklad Office Online a ako ich používať  
  • ako v OneDrive vyhľadávať  
  • aké nastavenia sú k dispozícii v OneDrive pre firmy.

Komu je kurz určený:    

  • pre začiatočníkov aj mierne pokročilých  
  • začiatočníci ocenia predstavenie aplikácie OneDrive pre firmy krok za krokom  
  • pokročilejší užívatelia zase ocenia mnoho trikov a tipov pre prax a ukážku menej známych funkcií.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

88 %

112 hodnotenie
74x
21x
10x
3x
4x

Róbert G.

Lektor fajn ale dlhé. Kým človek príde na koniec zabudne o čom sa hovorilo na začiatku. Ja napríklad musím kurzy robiť počas prac.doby a nedá sa to robiť plynule. Takže takýto kurz robím aj 2 týždne. Prijal by som skrátené kurzy.


Martin D.

Vynikajúci kurz a taktiež aj lektor.


Josef Ž.

Všechny kurzy od Vás jsou velmi dobře zpracovány.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.