Predaj 2.0: Ako byť úspešnejší pri predajnom rozhovore

Kurzom sprevádza  GrowJOB a Michal Musil

Vhodné na počúvanie

Premýšľate nad tým, ako mať v predaji výsledky, ale príliš netlačiť? Prečo je dôležité byť v predaji ako chameleón? Ako nechať zákazníka vidieť jasnejšie hodnotu vo vašom riešení? Pomocou akých metód ľuďom riešenia nenásilne predať? Celý popisok

58,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:25 hod

Počet lekcií

28

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Aj keď všetci vieme, že predaj je kľúčovou esenciou každého podnikania, tak väčšina z nás nemá rada, keď mu niekto niečo predáva. Dan Pink robil výskum vnímania slova predaj na 9.000 ľuďoch v Európe a USA. Výsledok bol 20 negatívnych a iba 5 pozitívnych asociácií. Najčastejším slovom spojeným s predajom bolo 1# Tlačivý. Dnešné štúdie ukazujú, že predaj funguje najlepšie ako služba druhým. V atmosfére, ktorá predaj skôr diskvalifikuje, ako vytvára.

V kurze sa dozviete: 

  • Ako pri predajnom rozhovore navodiť predajnú atmosféru v interakcii so zákazníkom?
  • Aké majú charakteristiky najúspešnejší obchodníci podľa štúdie z Challenger Selling? 
  • Prečo a ako byť pri predajnom rozhovore chameleónom? 
  • Aké existujú komunikačné štýly a ako s nimi pracovať pri predajnom rozhovore? 
  • Ako byť silnejší v investigatívnej časti predajného rozhovoru pomocou kalibrovaných otázok a metodiky SPIN? 
  • Ako lepšie zvládať fázu ovplyvnenia a lepšie prezentovať produkt či riešenie vďaka poznatkom z behaviorálnej ekonómie?

Pre koho je kurz určený: 

  • Pre obchodníkov, ktorí si chcú „zvedomiť“ techniky a princípy nenásilného predaja. 
  • Pre začínajúcich obchodníkov, ktorí chcú zvládať lepšie vedenie predajného rozhovoru s potenciálnymi klientmi.
  • Pre všetkých, ktorí odovzdávajú svoje myšlienky, nápady či riešenia svojmu okoliu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.


Michal Musil

Konzultant v oblasti predaja

Michal spolupracuje viac ako 10 rokov s GrowJOB Institute, kde zakladal pražskú pobočku a obchodný tím. Dlhodobo sa zaujíma o to, čo veda vie v oblastiach predaja, komunikácie a vyjednávania. Pôsobil 2 roky ako sales interim manager v reklamnej agentúre Attack Promotion, kde bol zodpovedný za rozvoj obchodu a tímu account managerov. Aktuálne spolupracuje so spoločnosťou Alma Career na medzinárodnom start-upe Arnold, kde pomáha s obchodom a implementáciou produktu (nová generácia zamestnaneckých prieskumov) do väčších organizácií v ČR a zahraničí. Je akreditovaným mediátorom a vedie kurz o vyjednávaní a komunikácii pre magisterských študentov na Českej zemědělskej univerzite. Je spoluzakladateľom značky a komunity SalesMajstr, ktorá usporadúva komunitné a vzdelávacie meet-upy pre obchodníkov a obchodníčky. Predaj a komunikáciu školil vo firmách ako UniCredit Bank, Česká Spořitelna, ČSOB, Zonky, CPI, KPMG, Raynet, Bar, ktorý neexistuje a ďalšie.

Hodnotenie kurzu

90 %

264 hodnotenie
180x
55x
15x
12x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lubomír T.

Hodně obsáhlé, občas chyby - přeřeky.


Mário K.

Velmi vecne a jasne vysvetlenie si zakladov uspechu v predajnom rozhovore


Jitka V.

Přednes Michala Musila se mi velmi líbil. Poslouchatelné, výstižné.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.