Predaj 2.0: Ako byť úspešnejší pri predajnom rozhovore

i v audio verzii

Kurzom sprevádza GrowJOB a Michal Musil Česky

Cena: 52,00 € s DPH

Počet lekcií:
28
Celková dĺžka videí:
1:25 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Premýšľate nad tým, ako mať v predaji výsledky, ale príliš netlačiť? Prečo je dôležité byť v predaji ako chameleón? Ako nechať zákazníka vidieť jasnejšie hodnotu vo vašom riešení? Pomocou akých metód ľuďom riešenia nenásilne predať?

Aj keď všetci vieme, že predaj je kľúčovou esenciou každého podnikania, tak väčšina z nás nemá rada, keď mu niekto niečo predáva. Dan Pink robil výskum vnímania slova predaj na 9.000 ľuďoch v Európe a USA. Výsledok bol 20 negatívnych a iba 5 pozitívnych asociácií. Najčastejším slovom spojeným s predajom bolo 1# Tlačivý. Dnešné štúdie ukazujú, že predaj funguje najlepšie ako služba druhým. V atmosfére, ktorá predaj skôr diskvalifikuje, ako vytvára.

V kurze sa dozviete: 

  • Ako pri predajnom rozhovore navodiť predajnú atmosféru v interakcii so zákazníkom?
  • Aké majú charakteristiky najúspešnejší obchodníci podľa štúdie z Challenger Selling? 
  • Prečo a ako byť pri predajnom rozhovore chameleónom? 
  • Aké existujú komunikačné štýly a ako s nimi pracovať pri predajnom rozhovore? 
  • Ako byť silnejší v investigatívnej časti predajného rozhovoru pomocou kalibrovaných otázok a metodiky SPIN? 
  • Ako lepšie zvládať fázu ovplyvnenia a lepšie prezentovať produkt či riešenie vďaka poznatkom z behaviorálnej ekonómie?

Pre koho je kurz určený: 

  • Pre obchodníkov, ktorí si chcú „zvedomiť“ techniky a princípy nenásilného predaja. 
  • Pre začínajúcich obchodníkov, ktorí chcú zvládať lepšie vedenie predajného rozhovoru s potenciálnymi klientmi.
  • Pre všetkých, ktorí odovzdávajú svoje myšlienky, nápady či riešenia svojmu okoliu.

Osnova kurzu

GrowJOB

GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo čítať viacfirmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Všetky kurzy lektora GrowJOB
Michal Musil

Michal Musil

Konzultant v oblasti predaja

Michal spolupracuje viac ako 10 rokov s GrowJOB Institute, kde zakladal pražskú pobočku a obchodný čítať viactím. Dlhodobo sa zaujíma o to, čo veda vie v oblastiach predaja, komunikácie a vyjednávania. Pôsobil 2 roky ako sales interim manager v reklamnej agentúre Attack Promotion, kde bol zodpovedný za rozvoj obchodu a tímu account managerov. Aktuálne spolupracuje so spoločnosťou LMC na medzinárodnom start-upe Arnold, kde pomáha s obchodom a implementáciou produktu (nová generácia zamestnaneckých prieskumov) do väčších organizácií v ČR a zahraničí. Je akreditovaným mediátorom a vedie kurz o vyjednávaní a komunikácii pre magisterských študentov na Českej zemědělskej univerzite. Je spoluzakladateľom značky a komunity SalesMajstr, ktorá usporadúva komunitné a vzdelávacie meet-upy pre obchodníkov a obchodníčky. Predaj a komunikáciu školil vo firmách ako UniCredit Bank, Česká Spořitelna, ČSOB, Zonky, CPI, KPMG, Raynet, Bar, ktorý neexistuje a ďalšie.

Všetky kurzy lektora Michal Musil

Hodnotenie kurzu

90 %

107 hodnotenie
71x
27x
3x
4x
2x

Marie B.

skvělé a poučné


Kateřina M.

Ohromně. Potřebovala jsem projít takovým to uceleným vyprávěním a zamyslet se nad tím, co dělám špatně a co by bylo fajn změnit. Jak správně přistupovat ke klientům, jaké otázky a jak je pokládat, tak aby byl prodej efektivní a nevypadalo to jako nátlak.


Lukáš H.

Fajn, konkrétní.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.