Prekreslite sa k úspešnej prezentácii

Kurzom sprevádza Bea Brosková Česky

Cena: 19,00 € s DPH

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
34 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Objavte tajomstvo úspešnej prezentácie cez pravidlá nášho zraku a než spustíte powerpoint, skúste vziať do ruky ceruzku

V kurze si osvojíte

Kurz prezentačných zručností sme snáď absolvovali všetci – niektorí z nás (možno nedobrovoľne) dokonca aj viackrát. Asi sa teda pýtate, ako by vám práve tento kurz mohol pomôcť.

Úspech prezentácie podľa mojich skúseností leží hlavne v príprave – ako poskladáme celú prezentáciu tak, aby mala logickú štruktúru, bola jednoduchá a pútavá a udržala pozornosť poslucháčov až do konca. Prekvapivo nám v tom môže pomôcť uvedomenie si toho, ako funguje náš zrak a naša schopnosť vizuálneho myslenia. Konkrétnejšie sa v kurze dozviete:    

  • Čo je SUCCESs model (posledné „s“ je naschvál malé 😊)  
  • Ako funguje náš zrak  
  • Kam smerujeme našu pozornosť  
  • Ako sa čmáraním dopracovať k prezentácii  
  • Ako tieto prvky spolu súvisia a ako nám môžu pomôcť pripraviť úspešnú prezentáciu.

Nečakajte žiadnu raketovú vedu alebo objavenie niečoho prevratného – verím však, že v kurze získate nový pohľad na to, ako prezentácie pripravovať a neskôr teda neunudiť poslucháčov „k smrti“ (ako sa anglicky hovorí „death by powerpoint“) – a je jedno, či prezentácie pripravujete každý deň alebo raz za rok.

Osnova kurzu

Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto čítať viacoblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všetky kurzy lektora Bea Brosková

Hodnotenie kurzu

78 %

102 hodnotenie
37x
29x
28x
7x
1x

Petr T.

jednoduché, stručné, konkrétní... :-)


Luděk B.

Kurz shrnuje obecně známé informace k prezentacím, ničím mě bohužel nezaujal.


Michaela Š.

Lektorka má krásné úhledné písmo 😉a super malůvky 👌velice zajímavý kurz 👍

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.