Prekreslite sa k úspešnej prezentácii

Kurzom sprevádza  Bea Brosková

Objavte tajomstvo úspešnej prezentácie cez pravidlá nášho zraku a než spustíte powerpoint, skúste vziať do ruky ceruzku

19,00 € s DPH

Celková dĺžka

34 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurz prezentačných zručností sme snáď absolvovali všetci – niektorí z nás (možno nedobrovoľne) dokonca aj viackrát. Asi sa teda pýtate, ako by vám práve tento kurz mohol pomôcť.

Úspech prezentácie podľa mojich skúseností leží hlavne v príprave – ako poskladáme celú prezentáciu tak, aby mala logickú štruktúru, bola jednoduchá a pútavá a udržala pozornosť poslucháčov až do konca. Prekvapivo nám v tom môže pomôcť uvedomenie si toho, ako funguje náš zrak a naša schopnosť vizuálneho myslenia. Konkrétnejšie sa v kurze dozviete:    

  • Čo je SUCCESs model (posledné „s“ je naschvál malé 😊)  
  • Ako funguje náš zrak  
  • Kam smerujeme našu pozornosť  
  • Ako sa čmáraním dopracovať k prezentácii  
  • Ako tieto prvky spolu súvisia a ako nám môžu pomôcť pripraviť úspešnú prezentáciu.

Nečakajte žiadnu raketovú vedu alebo objavenie niečoho prevratného – verím však, že v kurze získate nový pohľad na to, ako prezentácie pripravovať a neskôr teda neunudiť poslucháčov „k smrti“ (ako sa anglicky hovorí „death by powerpoint“) – a je jedno, či prezentácie pripravujete každý deň alebo raz za rok.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto oblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnotenie kurzu

79 %

112 hodnotenie
42x
32x
29x
8x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ester Č.

Velice, děkuji!


Petr T.

jednoduché, stručné, konkrétní... :-)


Luděk B.

Kurz shrnuje obecně známé informace k prezentacím, ničím mě bohužel nezaujal.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.