Quick English Tips I

Kurzom sprevádza  Luke Ponsford

Vhodné na počúvanie

Come and explore some of the more challenging areas of the English language.

12,00 € s DPH

Celková dĺžka

11 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Improve your pronunciation, pick up some grammar tips and tricks, learn about words that are often confused, and delve into the mysteries of English spelling. Anyone who wishes to avoid making everyday simple mistakes in English is welcome to join us.

Lektori kurzu
Luke Ponsford

English teacher and language consultant

Luke is a CELTA-qualified teacher who has been teaching general and business English in the Czech Republic to students of all levels both face-to-face and online since 2009.

Before  becoming an English teacher, Luke studied German and Russian (BA Hons) and Central and East Europe Literature and Culture (MA) at the University of London. He also spent over ten years working in small, medium and large businesses in the UK, often with colleagues who were non-native English speakers.

All of which means he knows which areas can be problematic for learners of English, and is ideally positioned to offer guidance, advice and solutions.

 

Hodnotenie kurzu

96 %

76 hodnotenie
65x
8x
2x
1x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Zuzana J.

Lektor ma krasnu anglictinu a výborné pomôcky na zapamätanie


Radek Š.

Nejsem tedy profesionál v angličtině, ale minimálně jedna věc mi neseděla a opravdu není úplně dle kurzu - https://www.helpforenglish.cz/article/2006091501-polovicata-pravidla-will-po-if-a-when


Petr Š.

Luke. You are the best English teacher and I am proud of you🍀.
Šornička

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.