Seduo podcast: Robte si (naozaj dobré) poznámky

Podcast

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Vhodné na počúvanie

Ako si robiť fakt dobré poznámky? Ako z knižky, podcastu, videokurzu získať čo najviac? Osvojte si od vášnivej poznámkarky Elišky Šestákovej tri základné kroky, aby pre vás počúvanienebolo len pasívnou relaxáciou, ale aj aktívnym nachytrovaním. Celý popisok

zdarma

Celková dĺžka

1:27 hod

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

94 %

47 hodnotenie
36x
9x
2x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Viktor V.

Praktické využití metody Zettelkasten


Daniel G.

Moc milý a užitečný rozhovor, díky moc, Eliško a Marku. 🧡


Vladimír K.

Páči sa mi, že som názorovo veľmi blízko Eliške. Zastavené video, poznámka do zošita a po čase návrat za účelom fixácie informácií. Ďakujem.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 0%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.