Start Speaking Czech Now! - The Final Course in Essential Czech

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Vít Benešovský Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
41 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

In this course, you will gain the final portion of knowledge and skills necessary for the A1 level in Czech. Start now!

V kurze si osvojíte

Osnova kurzu

Vít Benešovský

Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second čítať viacLanguage from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German. See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Všetky kurzy lektora Vít Benešovský

Hodnotenie kurzu

94 %

18 hodnotenie
14x
3x
1x
0x
0x

Jack A.

Excellent teacher. Have taken all three essential courses now, and he makes it very easy to understand. A+++


Andrii K.

Otazky typu: "Choose the right variant. / Vyberte správnou variantu.
Which sentence is wrong?" jsou strasne matouci. Bylo by cool mit vic quizu. Jinak - ok.


Luanda C.

As with the previous 2 courses, really good content, with a lot of useful information and explained in a nice understandable way :)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.