Start Speaking Czech Now! - The Final Course in Essential Czech

Kurzom sprevádza  Vít Benešovský

Vhodné na počúvanie

In this course, you will gain the final portion of knowledge and skills necessary for the A1 level in Czech. Start now!

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

41 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Lektori kurzu
Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second Language from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German.

See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Hodnotenie kurzu

95 %

26 hodnotenie
21x
4x
1x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Eui S. K.

Very Good!


Jack A.

Excellent teacher. Have taken all three essential courses now, and he makes it very easy to understand. A+++


Andrii K.

Otazky typu: "Choose the right variant. / Vyberte správnou variantu.
Which sentence is wrong?" jsou strasne matouci. Bylo by cool mit vic quizu. Jinak - ok.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.