Vizuálnym myslením k úspešnému biznisu

Kurzom sprevádza Bea Brosková Česky

Cena: 19,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
52 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Jeden obrázok vystačí za 1000 slov – zistite, ako to využiť i vo svojej práci a ako dosahovať lepšie biznisové výsledky cez obrázky!

V kurze si osvojíte

Viac než tretina mozgu venovanej zmyslovému vnímaniu je zameraná na zrak – ako vidíme, ako sa orientujeme v priestore, ale aj naša schopnosť predstaviť si veci, ktoré práve nie sú pred nami. Naša predstavivosť má dokonca schopnosť meniť chemické reakcie v našom tele (predstavte si napr. vašu polovičku v sexy bielizni 😊).

V tomto kurze sa teda pozrieme na to, ako vizualizácia a vizuálne myslenie môže pomôcť našej práci či biznisu – cez vízie, plánovanie, zber nápadov, riešenie problémov či meranie úspechu a ako teda môžeme dosahovať výsledky oveľa efektívnejšie. Dozviete sa napríklad:    

  • Čo všetko spadá pod vizuálne techniky  
  • Aké konkrétne nástroje a metódy môžete použiť  
  • Praktické ukážky 10 rôznych nástrojov.

Ak teda riadite nejaký tím alebo firmu alebo facilitujete rôzne firemné stretnutia, tento kurz je určený práve vám.

Osnova kurzu

Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto čítať viacoblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všetky kurzy lektora Bea Brosková

Hodnotenie kurzu

73 %

59 hodnotenie
22x
14x
10x
5x
8x

Vladimír K.

Zaujímavý návod, ako prostredníctvom vizualizácií dosahovať stanovené ciele, ďakujem.


Andrea B.

******


Michaela H.

Zajímavé možnosti, jak pojmout např. vedení projektů tak, že bude atraktivní i pro ostatní zúčastněné.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.