Word: Základné kroky pre perfektné dokumenty

Kurzom sprevádza  Tereza Hoření a CloudForce

Naučte sa tie najlepšie triky na tvorbu profesionálne naformátovaných dokumentov. Využívajte šablóny, ukladajte do cloudu a zdieľajte svoje dokumenty priamo z Wordu. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

36 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zvýšte svoju efektivitu pri práci s dokumentami. Ľahko a rýchlo vytvorte životopis alebo napríklad ponuku. Učte sa s profesionálnou lektorkou dospelých.

Každý z nás vytvára mnoho rôznych textových dokumentov, či už ide o dokumenty pracovné alebo súkromné. Trápite sa tým, že tieto dokumenty nevyzerajú, ako by mali?

Profesionálne naformátovaný dokument vás pozdvihne v očiach vašich zákazníkov aj nadriadených. Word ponúka nespočetné možnosti, ktoré z pár stránok v niekoľkých minútach urobia ucelený dokument s titulnou stránkou, obsahom a oddelenými kapitolami. Využite tieto možnosti naplno.

V tomto kurze sa okrem základných pravidiel na formátovanie dokumentu naučíte používať klávesové skratky a ďalšie vychytávky, ktoré vám ušetria čas. Pomôžeme vám zorientovať sa vo Worde 2016 tak, aby ste vždy vedeli, kde nájsť najužitočnejšie nástroje na perfektný výsledok.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj pre pokročilejších užívateľov, ktorí chcú zefektívniť svoju prácu s Wordom pomocou rôznych trikov. Všetky postupy sú v kurze ukázané na najbežnejších pracovných dokumentoch – životopise a ponuke.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Word, živí. Do kurzu sa tak premietajú ako univerzálne postupy zozbierané s ohľadom na ich rýchle a rutinné používanie, tak tipy a triky, ktoré zdieľa s komunitou firemných užívateľov a svojimi kolegami. Word je miesto, v ktorom vytvára mnohostránkové príručky pre zákazníkov, aj vysokoškolské dokumenty s presne daným formátovaním. Za dlhoročné používanie tohto programu objavila tie najefektívnejšie postupy, o ktoré sa s vami v tomto kurze rada podelí.

Po absolvovaní kurzu pre vás nebude problém:    

  • orientovať sa v prostredí Wordu 2016,  
  • používať najužitočnejšie klávesové skratky na urýchlenie práce s dokumentom,  
  • vytvoriť čistý dokument alebo využiť prednastavené šablóny,  
  • ukladať svoje dokumenty do počítača alebo do cloudu,  
  • využívať základné možnosti formátovania textu,  
  • používať štýly a návrhy na rýchle vytvorenie profesionálneho dokumentu,  
  • ľakho sa pohybovať v dokumente pomocou navigácie a vyhľadávania,  
  • pridať titulnú stranu dokumentu a vygenerovať jeho obsah priamo z Wordu, hotový dokument vytlačiť, zdieľať alebo odoslať ako prílohu e-mailu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.


CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Hodnotenie kurzu

92 %

473 hodnotenie
336x
94x
34x
7x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Adéla P.

Náročný, ale zajímavý :)


Marie M.

kurz výborný, děkuji


Jaroslav H.

Základní kurz, ale i tak jsou tam skvělé tipy

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.