Adobe Photoshop: základné práce s fotografiou

Kurzom sprevádza  Linda Martišková (Nezhybová)

Naučte sa jednoduché úpravy fotografií vo Photoshope, ktoré vám uľahčia vašu nielen marketingovú prácu.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

45 min

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Dokázať si jednoducho upraviť fotografiu patrí medzi základné digitálne zručnosti. Adobe Photoshop je tým najlepším nástrojom na úpravu fotiek, v ktorom sa dajú úpravy urobiť naozaj jednoducho. Môžete to teda zvládnuť aj vy. V kurze sa s vami lektorka Linda podelí o tipy, ktoré jej pomáhajú v tvorbe na dennodennej báze.

V kurze sa naučíte: 

 • ovládať najdôležitejšie nástroje vo Photoshope
 • používať vrstvy 
 • ako jednoducho upraviť fotky na web či sociálne siete 
 • používať Adobe Photoshop presets, ktoré významne uľačia prácu (napríklad na jednotný vizuál Instagramového feedu) 
 • ako vyretušovať drobné nedostatky na fotke 
 • ako odstrániť pozadie 
 • ako fotografiu roztiahnuť
 • ako skombinovať viac fotiek dohromady
 • ako zmeniť farbu predmetu na fotke
 • ako vytvoriť gif 

Kurz je určený pre: 

 • začiatočníkov s Photoshopom
 • marketérov či správcov sociálnych sietí

Súčasťou kurzu je priečinok so zdrojovými súbormi, podľa ktorých, keď si ich stiahnete, môžete postupovať krok za krokom spoločne s lektorkou. 

Celý popisok
Lektori kurzu
Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikateľka

Linda Martišková (prv Nezhybová) vyštudovala Multimédiá v ekonomickej praxi na VŠE. Už pri štúdiu nazbierala skúsenosti v reklamnej a digitálnej agentúre, neskôr sa začala živiť svojimi projektmi a tvorbou grafiky na voľnej nohe. Kurzom grafiky jej prešlo už viac ako 700 ľudí či už naživo, alebo online. Vďaka kombinácii znalostí z podnikania, online marketingu a grafiky sa Linde darí odovzdávať užitočné informácie a zručnosti jednoduchou formou všetkým, ktorí s odborom grafiky ešte len začínajú. Linda sa o.i. venuje projektom Podle sebe, podcastu a tvorbe osobne-rozvojových kariet a tiež projektu Příběhy zrození, čo je podcast, kde sa rozpráva so ženami o ich ceste za bábätkom. Viac sa o nej môžete dočítať na jej webe. 

Hodnotenie kurzu

83 %

145 hodnotenie
76x
33x
22x
11x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jana K.

Moc pěkné školení: příjemná lektorka, přehledné postupy práce.


Petr K.

starší verze programu....


Petr M.

Photoshop používám mnoho let - je bezpochyb těžké zvolit ukázky co vybrat z nepřeberného množství funkcí. Ve výběru jako takovém mi logicky něco chybělo a něco přebývalo... Čím si nejsem příliš jistý, je vhodnost zvolených otázek v závěrečném testu, ale je možné, že je to prostě jen tím, že ho používám jinak a na jiné věci.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.