Adobe Photoshop: základné práce s fotografiou

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Linda Martišková (Nezhybová)

Cena: 17,00 € s DPH

Počet lekcií:
14
Celková dĺžka videí:
45 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa jednoduché úpravy fotografií vo Photoshope, ktoré vám uľahčia vašu nielen marketingovú prácu.

Dokázať si jednoducho upraviť fotografiu patrí medzi základné digitálne zručnosti. Adobe Photoshop je tým najlepším nástrojom na úpravu fotiek, v ktorom sa dajú úpravy urobiť naozaj jednoducho. Môžete to teda zvládnuť aj vy. V kurze sa s vami lektorka Linda podelí o tipy, ktoré jej pomáhajú v tvorbe na dennodennej báze.

V kurze sa naučíte: 

 • ovládať najdôležitejšie nástroje vo Photoshope
 • používať vrstvy 
 • ako jednoducho upraviť fotky na web či sociálne siete 
 • používať Adobe Photoshop presets, ktoré významne uľačia prácu (napríklad na jednotný vizuál Instagramového feedu) 
 • ako vyretušovať drobné nedostatky na fotke 
 • ako odstrániť pozadie 
 • ako fotografiu roztiahnuť
 • ako skombinovať viac fotiek dohromady
 • ako zmeniť farbu predmetu na fotke
 • ako vytvoriť gif 

Kurz je určený pre: 

 • začiatočníkov s Photoshopom
 • marketérov či správcov sociálnych sietí

Súčasťou kurzu je priečinok so zdrojovými súbormi, podľa ktorých, keď si ich stiahnete, môžete postupovať krok za krokom spoločne s lektorkou. 

Osnova kurzu

Linda Martišková (Nezhybová)

Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikateľka

Linda Martišková (prv Nezhybová) vyštudovala Multimédiá v ekonomickej praxi na VŠE. Už pri štúdiu nazbierala skúsenosti v čítať viacreklamnej a digitálnej agentúre, neskôr sa začala živiť svojimi projektmi a tvorbou grafiky na voľnej nohe. Kurzom grafiky jej prešlo už viac ako 700 ľudí či už naživo, alebo online. Vďaka kombinácii znalostí z podnikania, online marketingu a grafiky sa Linde darí odovzdávať užitočné informácie a zručnosti jednoduchou formou všetkým, ktorí s odborom grafiky ešte len začínajú. Linda sa o.i. venuje projektom Podle sebe, podcastu a tvorbe osobne-rozvojových kariet a tiež projektu Příběhy zrození, čo je podcast, kde sa rozpráva so ženami o ich ceste za bábätkom. Viac sa o nej môžete dočítať na jej webe. 

Všetky kurzy lektora Linda Martišková (Nezhybová)

Hodnotenie kurzu

87 %

62 hodnotenie
41x
10x
6x
3x
2x

Milan M.

je to naozaj kurz pre zaciatocnikov. Ja sm trochu pokrocilejsi uzivatel,no skusil som,ci najdem nieco nove. A nasiel som velkost podla obsahu...to som nepouzival,takze mozno vyuzijem :)
upresnil by som v kurze par veci. Napr. ukladanie sa odporuca zvycajne cez export kvoli zachovaniu farebneho profilu. Aj ked v tejto verzii PS bol farebny profil viditelny aj cez ulozit ako. Tiez je podla mna idealne na zaciatku spravit dalsiu vrstvu lebo po retusovani uz sa nevedia upravy vratit naspat. A tiez je to praktickejsie,ked chcem vidiet,ako vyzerala fotka pred upravou.
Lektorka trochu plietla pojmy presety a akcie. Su to uplne ine veci. Inak v pohode kurz a drzim palce v dalsej praci.


Erika B.

Prínosný kurz pre ľudí, ktorý nemajú páru o fotografovaní. Nápomocný pre získanie zručnosti pre potreby do budúcna.


Renata J.

Dobře popsané, skvělá názornost... Super!

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.