Agilné metodiky v praxi

Kurzom sprevádza  Zuzana Šochová

Kurz Agilnej metodiky v praxi vám pomôže získať základný prehľad či prehĺbiť vaše poznatky v oblasti Agilného riadenia a porozumieť jednotlivým Agilným metódam, filozofii a kultúre Agilných prístupov. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:16 hod

Počet lekcií

21

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

S tým, ako sa svet mení a stáva sa dynamickejším, prináša so sebou aj iný štýl práce. Agilné metódy sú dobrou odpoveďou na neustále zmeny biznisu a pomáhajú firmám byť úspešnými v dnešnom komplexnom svete.

Agilné metódy sú tu od deväťdesiatych rokov a za tú dobu si získavajú viac a viac na popularite. Zďaleka už nie sú používané len v rámci IT a vývoja softwaru, ale oveľa viac sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou fungovania organizácií. Pomáhajú im stať sa predvídateľnejšími, flexibilnejšími, inovatívnejšími a celkovo úspešnejšími.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí chcú zistiť, čo to sú Agilné metódy a ako ich aplikovať.  
  • Pre manažérov, ktorí chcú vedieť, koho do Agilných tímov najímať.  
  • Pre tých, ktorí chcú zmeniť štýl práce, aby bol flexibilnejší a dynamicky reagoval na zmeny, posilniť spoluprácu a zastupiteľnosť a zlepšiť predvídateľnosť dodávky.

Agilné metódy sú neoddeliteľnou súčasťou dnešného sveta. 80 % firiem ich dnes v nejakej podobe používa. Pomáhajú firmám vyrovnať sa s konkurenciou a udržať sa na špičke biznisu. Medzi firmami, ktorým Agilné prístupy dnes významne pomáhajú, patria napríklad Microsoft, Skype, Barclays, CA Technologies, Avast, GoodData, MSD, Vistaprint, EPAM alebo Semrush.

Čím skôr začnete, tým väčšiu výhodu získate oproti konkurencii. Tak prečo nezačať už dnes týmto kurzom?

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Zuzana Šochová

Agile Coach a Certified Scrum Trainer

Zuzana pomáha firmám pochopiť a aplikovať Agile tak, aby boli úspešné v dnešnom, neustále sa meniacom svete. Napísala prvú českú knihu o Agile, Agilní metody řízení projektů a už viac ako 10 rokov píše vlastný blog. Založila združenie Agilní Asociace, ktoré poriada pravidelné Agilné meetupy a každoročne organizuje Agile Prague Conference. V poslednej dobe sa veľa venuje Agilnému leadershipu, executive coachingu a aplikácii Agilu mimo IT.

Hodnotenie kurzu

88 %

422 hodnotenie
260x
107x
36x
12x
7x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Robert H.

Výborný kurz, dobře vysvětleno a graficky znázorněno.


Ondřej D.

Líbilo by se mi více příkladů z praxe.


Matej P.

S agilnym riadenim sa zacinam zoznamovat. Momentalne sa aktivne venujem uz par rokov presadeniu klasickych projektovych metod v ramci korporatu, z vysvetleneho som teda chapal podstatu a dokazal som si vyzualizovat principy fungovania scrum riadenia. Pacil sa mi vyklad, praca s obrazkami a farbami, vysvetlenie bolo zrozumitelne. Prednasajuca s usmevom a pozitivne, takze celkovo hodnotim 100%.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.