Akadémia KRITICKÉ MYSLENIE

Kurzom sprevádza  Lukáš Hána a GrowJOB

Ponorte sa do série kurzov kritického myslenia a naučte sa prichádzať komplikovaným problémom na kĺb, pracovať s informáciami a dôkazmi, rýchlo sa rozhodovať alebo napríklad vyvracať nezmysly. Celý popisok

100,00 € s DPH

Celková dĺžka

8:55 hod

Počet lekcií

90

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Potrebujete sa rýchlo a dobre rozhodovať? Nemáte čas hľadať všetky informácie? Chcete preniknúť pod rúško prvých dojmov a zistiť, ako sa veci majú v skutočnosti? Ak s tým chcete niečo urobiť, tak máte možnosť. Akadémia KRITICKÉ MYSLENIE je séria všetkých ôsmich online kurzov kritického myslenia pekne pohromade.

Kritické myslenie = schopnosť samostatne vyhodnocovať kvalitu informácií a rozumne sa na ich základe rozhodovať.

Osvojíte si nástroje pre kreatívne riešenie komplexných problémov, rozhodovanie a prácu s informáciami. Zistíte, akých chýb v úsudku sa najčastejšie dopúšťame, aby ste sa im mohli vyhnúť alebo s nimi pracovať. Po absolvovaní Akadémie budete vedieť, na čo si dávať pozor. Nenecháte sa oklamať inými ľuďmi, ale ani sami sebou. Vaše predstavy o svete budú viac zodpovedať skutočnosti a budete tak častejšie a jednoduchšie dosahovať svoje ciele, či už je to zarábať viac peňazí, žiť zdravší či spokojnejší život alebo čokoľvek iné. Vďaka Akadémii KRITICKÉ MYSLENIE budete rásť bez náhody.

Čo sa naučíte:    

  • Odhaľovať skutočné problémy a ich príčiny od tých zdanlivých.  
  • Rozhodovať sa rýchlo aj s minimom informácií.  
  • Vyhodnocovať, čo sú najsľubnejšie a najúčinnejšie riešenia.  
  • Pracovať s neistou budúcnosťou v rozhodovaní.  
  • Vytvárať podmienky, v ktorých sa budete vy alebo ostatní ľudia lepšie rozhodovať.  
  • Čítať mediálne zdelenia a overovať ich pravdivosť.  
  • Vyhodnocovať silu rôznych dôkazov a vyvodzovať na ich základe závery.  
  • Odhaľovať argumentačné fauly, byť presvedčivejší a vyvracať nezmysly.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myslenia vo vzdelávacom Inštitúte GrowJOB

Na školeniach, prednáškach a konzultáciách učí ľudí aplikovať kritické myslenie pri práci s informáciami a rozhodovaní. Študoval Diplomaciu na VŠE a Koučing a manažment na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes vo Francúzsku. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohol vytvoriť kurz kritického myslenia na VŠE. Je alumni Centra pre aplikovanú racionalitu CFAR.


GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Hodnotenie kurzu

91 %

215 hodnotenie
164x
28x
8x
7x
8x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michaela P.

Příliš dlouhé i přesto, že jsou zde logické bloky. Dlouho jsem se odhodlávala kurz absolvovat. Moc si z něj člověk neodnesl. Musela jsem se vracet k lekcím.


Klára J.

Děkuji za tento kurs. Jsem sice už ve věku rodičů lektora, ale díky mladým kolegůpm jsem se rozhodla nahlédnout do tajů kritického myšlení. Jsem ráda, že jsem to udělala - rozšířiála jsem si obzory. Kurs je pro mě přínosem do mých životních zkušeností.

Reakcia lektora:

“Kláro, děkuji moc za milé a povzbudivé hodnocení. Jsem rád, že jste ráda a že na sobě pracujete. Ať se daří, Lukáš :)“


Jana M.

veeeľmi dlhý kurz

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.