Česky

Ako efektívne vyhľadávať pomocou Google

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Potrebujete niečo nájsť na internete a nechcete tým strácať zbytočne čas? S tým vám pomôže tento kurz o vyhľadávaní na Google.

7,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

7 min

Počet lekcií

7

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Google je najpopulárnejší vyhľadávač na svete. Umožní vám na internete nájsť presne to, čo potrebujete a tento kurz vám ukáže, ako toto vyhľadávanie zrýchliť a zefektívniť.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Ako funguje vyhľadávanie Google.
  • Čo všetko vám môže ponúknuť okrem jednoduchých odkazov.
  • Ako s pomocou nastavenia nájdete presnejšie výsledky.
  • Ako vám Google sám uľahčuje vyhľadávanie. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

87 %

392 hodnotenie
206x
129x
43x
12x
2x

Andrea M.

Kurz je přínosný. Doporučuji jeho aktualizaci na současné nastavení Google vyhledávače - např. standardně není v nabídce už možnost Nastavení ale pouze Nástroje...


Jana P. A.

užitečné


Vladimír K.

Človek sa má stále čo učiť...

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.