Ako efektívne vyhľadávať pomocou Google

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Potrebujete niečo nájsť na internete a nechcete tým strácať zbytočne čas? S tým vám pomôže tento kurz o vyhľadávaní na Google.

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

7 min

Počet lekcií

7

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Google je najpopulárnejší vyhľadávač na svete. Umožní vám na internete nájsť presne to, čo potrebujete a tento kurz vám ukáže, ako toto vyhľadávanie zrýchliť a zefektívniť.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Ako funguje vyhľadávanie Google.
  • Čo všetko vám môže ponúknuť okrem jednoduchých odkazov.
  • Ako s pomocou nastavenia nájdete presnejšie výsledky.
  • Ako vám Google sám uľahčuje vyhľadávanie. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

87 %

471 hodnotenie
252x
149x
55x
13x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Adam P.

Trochu zastaralejší a očekával jsem například pokročilé zadávání nikoliv pouze přes nastavení


Ondřej V.

Již není aktuálmí. Některá nastavení jsem nenašel.


Danuše Š.

výuka probíhala docela rychle a člověk nemohl ihned všechno vstřebat

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.