Ako na členy v angličtine

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Nie ste si istí správnym použitím členov v angličtine? Práve od toho je tu tento kurz, ktorého cieľom je zoznámiť vás so všetkými základnými pravidlami ich používania. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:14 hod

Počet lekcií

27

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zdá sa, že používanie členov v angličtine je nočná mora pre veľkú časť ľudí, ktorí sa učia po anglicky. Občas sa potom ich používanie blíži hre škrupiny – máte tri možnosti a viete, že niekde tam tá guľôčka musí byť… Rozhodne to tak ale nemusí byť. Hoci to na prvý pohľad nemusí byť zrejmé, používanie členov v angličtine sa do značnej miery riadi jasnými pravidlami a logikou.

A práve preto je to tento kurz, ktorého cieľom je zoznámiť vás so všetkými základnými pravidlami používania členov v angličtine. Všetko si nielen jasne a prehľadne vysvetlíme, ale tiež dôkladne precvičíme. Pevne verím, že po jeho absolvovaní pre vás členy v angličtine prestanú byť nočnou morou a stanú sa radostným základným kameňom vašej skvelej a sebavedomej angličtiny.

V kurze získate    

  • Pevné základy pre sebavedomé používanie členov v angličtine  
  • Prehľad o všetkých dôležitých pravidlách a princípoch 
  • Istotu v ich používaní či už v písanej, alebo hovorenej forme
  • A možno aj radosť z toho, že členy už pre vás nie sú onou povestnou nočnou morou

Pre koho je kurz určený

  • Pre všetkých, ktorí chcú získať istotu v používaní členov v angličtine  
  • Pre všetkých, ktorí chcú pochopiť, akou logikou a princípmi sa riadi  
  • Pre všetkých, ktorí chcú jasný, zrozumiteľný a prehľadný „manuál“ na ich používanie  
  • Pre všetkých, ktorí chcú radostne a sebavedome komunikovať po anglicky
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na svete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz

 

Hodnotenie kurzu

96 %

376 hodnotenie
323x
42x
9x
2x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Marek K.

Veľmi prehľadný kurz s praktickými príkladmi. Zatiaľ najlepšie vysvetlenie členov, ktoré som počul. Jednoznačne odporúčam.


Stanislava K.

Super!


Kamila B.

Skvělý kurz, Broňa hodně přehledně vysvětluje, díky němu už členy chápu, což mě motivuje v učení. Děkuji Broňo!

Reakcia lektora:

“To já moc děkuji! ❤️“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.