Česky

Ako na členy v angličtine

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Nie ste si istí správnym použitím členov v angličtine? Práve od toho je tu tento kurz, ktorého cieľom je zoznámiť vás so všetkými základnými pravidlami ich používania. Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

1:14 hod

Počet lekcií

27

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zdá sa, že používanie členov v angličtine je nočná mora pre veľkú časť ľudí, ktorí sa učia anglicky. Občas sa potom ich používanie blíži hre škrupiny – máte tri možnosti a viete, že niekde tam tá guľôčka musí byť… Rozhodne to tak ale byť nemusí. Hoci to na prvý pohľad nemusí byť zrejmé, používanie členov v angličtine sa do značnej miery riadi jasnými pravidlami a logikou.

A práve preto je to tento kurz, ktorého cieľom je zoznámiť vás so všetkými základnými pravidlami používania členov v angličtine. Všetko si nielen jasne a prehľadne vysvetlíme, ale tiež dôkladne precvičíme. Pevne verím, že po jeho absolvovaní pre vás členy v angličtine prestanú byť nočnou morou a stanú sa radostným základným kameňom vašej skvelej a sebavedomej angličtiny.

V kurze získate    

  • Pevné základy pre sebavedomé používanie členov v angličtine  
  • Prehľad o všetkých dôležitých pravidlách a princípoch  
  • Istotu v ich používaní či už v písanej alebo hovorenej forme  
  • A snáď aj radosť z toho, že členy už pre vás nie sú onou povestnou nočnou morou.

Pre koho je kurz určený

  • Pre všetkých, ktorí chcú získať istotu v používaní členov v angličtine  
  • Pre všetkých, ktorí chcú pochopiť, akou logikou a princípmi sa riadi  
  • Pre všetkých, ktorí chcú jasný, zrozumiteľný a prehľadný „manuál“ na ich používanie  
  • Pre všetkých, ktorí chcú radostne a sebavedomo komunikovať anglicky.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

96 %

284 hodnotenie
244x
30x
9x
1x
0x

Kateřina L.

Jasný ucelený přehled používání členů v angličtině. Výborná práce, děkuji 😃

Reakcia lektora:

“Thank you sooo much, Kateřina!“


Maria J.

anno


Martin D.

Super, teraz mám jasnejšie v používaní členov.

Reakcia lektora:

“Hello Martin! Tak to mám radost! ❤️“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.